A24.com.tr » yaşam » Reyting rekorları kıran dizilerin yönetmeni tecavüzden tutuklandı

Reyting rekorları kıran dizilerin yönetmeni tecavüzden tutuklandı

Reyting rekorları kıran dizilerin yönetmeni tecavüzden tutuklandı

Leyla ile Mecnun, Medcezir, Adını Feriha Koydum gibi reytinglerde başarılı olan dizilerde sanat yönetmenliği yapan H.S. üniversiteli genç kıza tecavüz etmekten tutuklandı.

 Ünlü dizilerde sanat yönetmenliği görevinde bulunan H.S. tecavüz suçundan tutuklandı.

Fenomen dizilerden Leyla İle Mecnun, Medcezir, Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı ve Kanıt gibi ekranın en çok izlenen dizilerinin sanat yönetmeni olan H. S. üniversite öğrencisine tecavüz etmek suçundan tutuklandı. Olay dizi dünyasında deprem etkisi yarattı.

GENÇ KIZI EVİNE GÖTÜRÜP TECAVÜZ ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Üniversite öğrencisi 26 yaşındaki H.B.G., eski erkek arkadaşının asistanlığını yaptığı dizilerde sanat yönetmenliği yapan H. S. ile geçen ay bir mekânda karşılaştı. Aynı masada oturan ikili bir süre sohbet ettikten sonra H.S, genç kızı "Telefonumun şarjı bitti, evim yakın, bana gidelim, şarj ettikten sonra tekrar çıkarız" diyerek evine davet etti. Evde bir süre vakit geçirdiler. İddiaya göre daha sonra H.B.G.'ye cinsel saldırıda bulundu. H.B.G. hastaneden rapor alarak şikâyetçi oldu.

"KENDİ RIZASIYLA OLDU"

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan H. S., "Beşiktaş'ta eğlendik. Gece balkonda oturduk ve daha sonra ilişkiye girdik. Kendi rızasıyla oldu. Zaten benim boyumda, benden iri biri, zorla ilişkiye girmem mümkün değil" dedi. İfadesi alındıktan sonra savcılık tarafından tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilen Sur 'cinsel saldırı' suçundan tutuklandı.

YORUMLAR
  Hadise kendi saçından kaş ektirdi
Hadise kendi saçından kaş ektirdi