A24.com.tr » gündem » "Reis bizi Afrin'e götür" diyen AK Partili başkan bedelli askerlik yaptı

"Reis bizi Afrin'e götür" diyen AK Partili başkan bedelli askerlik yaptı

"Reis bizi Afrin'e götür" diyen AK Partili başkan bedelli askerlik yaptı

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı asker üniformasıyla karşılayıp "Reis bizi Afrin'e götür" sloganı atan Gençlik Kolları Başkanı bedelli askerlik yaptı.

Hatay İskenderun'da askerlik görevini yapan Emre Kahraman, “Vatani görevimizi hayırlısı ile tamamladık. Güzel vatanımızı ve kadim milletimizi savunmak üzere silah altında olan genç kardeşlerimize Rabbimden kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kahraman, 28 Ocak 2018’deki AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları Kongresi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı asker üniformalı gençlerle karşılamış, o dönem gerçekleştirilen Afrin barış harekatına sonuna kadar destek verdiklerini dile getirmişti.

Emre Kahraman başkanlığındaki AKP Kocaeli İl Gençlik Kolları üyelerinin “Reis bizi Afrin’e götür” tezahüratları üzerine Erdoğan, “Afrin’in kenar kıyılarına ben gittim. Komutana sordum, ‘Ne durumdayız, ihtiyaç var mı?’ ‘Şimdilik henüz yok’ dediler. Olduğu anda beraber gideceğiz” demiş, bu sözler kamuoyunda uzun süre konuşulmuştu.  

YORUMLAR
  Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?
Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?