A24.com.tr » yaşam » Postiş nedir | Postiş ne demek?

Postiş nedir | Postiş ne demek?

Postiş nedir | Postiş ne demek?

Halk arasında çıt çıt olarak da bilinen ek saç postiş nedir, nasıl kullanılır? Postiş bakımı nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

Son yıllarda giderek yaygınlaşan ek saç postiş kadınlar tarafından merak ediliyor. Postiş nedir, nasıl kullanılır, bakımı nasıl yapılır? Merak edilen soruların yanıtı haberimizde...

Saç kaynağından farklı olarak kendiniz istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz en pratik saç uzatma tekniğidir. Çıtçıtlardan farklı olarak tek parça halindedir, saçınıza uygulayacağınız bölgesinde toka vardır.

İstenildiğinde bu toka çıkarılıp alt yapısının çevresindeki klipsler kullanılarak da takılabilir. Postiş bakımında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Postişinizi 3-4 kullanımdan sonra şampuanla yıkayabilirsiniz.

Şampuan kullanmadan önce saçları düzgün bir biçimde tarayın ve yukarıdan aşağı doğru saçı dolaştırmadan şampuanlayın. Durulama işlemi yaptıktan sonra saçların uzun ömürlü olması ve canlı görünmesi için mutlaka saç kremi kullanmanız gerekir. Saç kremini parmaklarınızı saçın içinden geçirerek uygulayın ve bir süre beklettikten sonra durulayın.

Saçları havlu ile kuruladıktan sonra durulama gerektirmeyen ve rahat taramanızı sağlayan saç spreyi kullanabilirsiniz. Saçları her türlü sıcaklık ayarında kurutabilirsiniz. Saç kurutma makinesi, saç düzleştirici veya maşa kullanabilirsiniz.

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin Sosyal Medya üzerinden verdikleri ayarlar!
Ünlü isimlerin Sosyal Medya üzerinden verdikleri ayarlar!