A24.com.tr » magazin » Popçu Gülşen doğum yaptı

Popçu Gülşen doğum yaptı

Popçu Gülşen doğum yaptı

5 yıldır beraber olduğu sevgilisi Ozan Çolakoğlu ile geçen yılın haziran ayında dünya evine giren şarkıcı Gülşen, bugün doğum yaptı. Ünlü şarkıcının erkek çocuğu oldu.

Pop müziğin başarılı isimlerinden Gülşen yavrusuyla buluştu.

Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından İspanya’nın Barselona kentinde yapılan nikahla evlenmişti. Gülşen’in bir süre sonra evlendiği sırada hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

Son ana kadar işlerini bırakmayan ve hamile haliyle bol bol magazin dergilerinin sayfalarını süsleyen Gülşen, dün hastaneye yattı. Kendilerini hastanede ilk ziyaret eden kişi Demet Akalın olurken, Gülşen bugün doğum yaptı.

GÜLŞEN'İN BEBEĞİNİN CİNSİYETİ NE?

Ünlü popçu bu sabah bir erkek bebek dünyaya getirdi. Annenin ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenildi. İsim konusunda uzun süre kararsızlık yaşayan çift bebeklerine 'Azur Benan' ismini verdi.OZAN ÇOLAKOĞLU: AĞLADIM

Ozan Çolakoğlu Renkli Sayfalar'a telefonla bağladı, duygularını canlı yayında anlattı.

"Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen'e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah "

İLGİLİ HABER Gülşen’e özel hastanelerden teklif yağıyor! Gülşen’e özel hastanelerden teklif yağıyor!


DEMET AKALIN DOĞUMA GİRDİ Mİ?

Daha önce çıkan haberlerde Demet Akalın'ın doğuma gireceği bilgisi vardı.

Demet Akalın "Gülşen'i asla yalnız bırakmam. Arkadaşım bebeğini doğururken ben bir köşeye geçip dualarımı edeceğim. Kendisinden izin aldım" demişti.

YORUMLAR
  Sağlıklı gıdalar annelik şansını arttırıyor
Sağlıklı gıdalar annelik şansını arttırıyor