A24.com.tr » magazin » O Ses Türkiye'de Hadise'yi bilerek mi şampiyon yaptılar?

O Ses Türkiye'de Hadise'yi bilerek mi şampiyon yaptılar?

O Ses Türkiye'de Hadise'yi bilerek mi şampiyon yaptılar?

TV 8 ekranlarında yayımlanan O ses Türkiye dün akşam final bölümüyle ekranlara geldi. Finali Hadise'nin kazanmasının ardından tartışmalar da ortaya çıktı.

 O ses Türkiye'de Hadise dün 6 sezon sonra ilk defa birinci oldu sosyal medya yıkıldı. Yarışma sonunda Dodan finalde rakibi Resul'ü geride bırakarak şampiyon oldu. O Ses Türkiye yarışması dün gece final yaptı ve seyirciler, sezon boyunca başarı gösteren Hadise'nin takımından Dodan Özer'i birinci seçti

O Ses Türkiye'de 38 yaşındaki Dodan Özer, finalde birinci olmanın mutluluğunu yaşarken hiç şüphesiz ondan çok daha fazla mutlu olan bir isim vardı.

6 SEZON SONRA "ŞAMPİYON" OLDU

Yarışmanın başladığından bu yana şampiyon çıkaramayan Hadise, Dodan Özer’le birlikte zaferi kazanan isim oldu. Kendi yarışmacısıyla birlikte birinci olmanın keyfini yaşayan Hadise, Acun Ilıcalı’nın esprilerine de kulak tıkadı.

OYLAR DODAN'A DEĞİL HADİSE'YE VERİLDİ

Şampiyonun dün gece belirlendiği O ses Türkiye programının bitmesinin ardından tartışmalar da başladı. Programda 6 sezondur juri üyeliği yapan Hadise'ye birinciliği verildiği bir çok kullanıcı tarafından iddia edildi. Resul'ün hakkının yendiğini iddia eden izleyiciler, Dodan'ın bilerek şampiyon yapıldığını iddia ettiler. Noter oylarının ekranlara yansıtılmamasına da tepki gösteren izleyiciler "Acun'un bir oyunu bu" yorumlarında bulundu.

İşte o yorumlardan bazıları...

 

 

 

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...
Ünlü isimlerin hiç bilmediğiniz tuhaf alışkanlıkları...