A24.com.tr » magazin » Muratın annesi ve babası kim - Murat Şar kimdir- Artık Susma son bölüm

Muratın annesi ve babası kim - Murat Şar kimdir- Artık Susma son bölüm

Muratın annesi ve babası kim - Murat Şar kimdir- Artık Susma son bölüm

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu 'Artık Susma' programına kayıp anne ve babasını bulmak için katılan Murat Şar olayında işler sarpa sardı. Hale Soygazi annesi mi, Ahmet Özhan annesi mi?

 Seda Sayan'ın sunduğu Artık Susma programında Murat Şar'ın anne ve babasını bulma çabaları her gün patlayan skandallarla alevlenmeye devam ediyor. Son olarak Hale Soygazi'nin Murat Şar'ın annesi olduğu iddialarından sonra olay mahkemeye kadar gitti. 

DNA TESTİ İSTEDİ

Programda sürekli gündeme getirilen iddialardan sonra Hale Soygazi mahkemeye giderken açıklamalarda bulundu. Hale Soygazi, Murat Şar'ın DNA testi yaptırmasını isteyerek 'Hodri meydan' dedi. Seda Sayan ve Murat Şar'ın programdaki konuşmalarından sonra Murat'ın babası nerede sorusu sorulmaya başlandı

İLGİLİ HABER Hale Soygazi'nin eşinden 'Gayrimeşru çoçuk' açıklaması! Hale Soygazi'nin eşinden 'Gayrimeşru çoçuk' açıklaması!

MURAT ŞAR'IN BABASI AHMET ÖZHAN MI?

Murat Şar'ın annesinin kim olduğu hale meçhulken 'Babası kim' soruları sorulmaya başlayınca işin derinine inilmeye başlandı. ortaya atılan iddialara göre akla gelen ilk isim Ahmet Özhan oldu. Yapılan bu iddialar karşısında Ahmet Özhan'dan yeni bir açıklama geldi ve böyle bir durumun imkansız olduğundan bahsetti. Ancak programda bu iddiaları kuvvetlendirecek argümanlar ortaya atıldı.

HALE SOYGAZİ KİMDİR?

Hale Soygazi, 6 Mayıs 1950 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Erenköy Kız Lisesi‘nde öğrenim gördü. Fransız Filolojisi bölümünde eğitim almak için üniversiteye kaydoldu. Ancak henüz ikinci sınıftayken okulu bırakıp mankenlik kursuna katılmak için İsviçre‘ye gitti. Türkiye‘ye döndükten sonra manken ve fotomodel olarak çalışmaya başladı. 1973 yılında Saklambaç Gazetesi tarafından düzenlenen Türkiye Güzellik Yarışması‘na katılarak birinci oldu. Daha sonra Avrupa Güzeli seçildi. İlk filmi Natuk Baytan‘ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, başrollerini Kadir İnanır‘la paylaştığı Ölüme Koşanlar isimli yapımdı. Ardından Mahkum, Fatihin Fedaisi Kara Murat, Bir Garip Yolcu ve Vurun Kahpeye isimli filmlerde rol aldı.

1978 yılında Yavuz Özkan‘ın yönetmenliğini yaptığı, Cüneyt Arkın ve Tarık Akan‘ın da bulunduğu Maden isimli filmde canlandırdığı karakterle Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.
Hale Soygazi bir dönem müzikle de yakından ilgilendi. Fakat bu süreç uzun ömürlü olmadı. 1984 yılına kadar bir yapımda yer almayan Soygazi sinemaya oldukça güçlü bir şekilde geri döndü. Atıf Yılmaz‘ın yönetmenliğini yaptığı ''Bir Yudum Sevgi'' adlı film Hale Soygazi'ye ikinci kez Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandırdı.

Bu filmi Bir Yudum Cennet ve Kadının Adı Yok adlı yapımlar izledi. 1997 yılında izleyiciyle buluşan, yönetmenliğini Barış Pirhasan‘ın yaptığı Usta Beni Öldürsene ise çeşitli festivallerden farklı dallarda 5 ödül aldı.
Soygazi, tiyatroyla da yakından ilgilendi. 2001 yılında ilk kez Küçük Prens adlı oyunda sahneye çıktı. 2004‘deki 41. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Şener Şen‘le birlikte Yaşam Boyu Onur Ödülü‘nün sahibi oldu. Daha sonra Sil Baştan isimli dizide Ceyda Düvenci ve Özlem Tekin‘le kamera karşına geçti. 2011 yılında Kuzey Güney adlı dizi filmde rol almaya başladı.

2 KERE EVLİLİK YAPTI

1976 yılında Ahmet Özhan ile evlenen Hale Songazi daha sonra 1985 yılında bu evliliğini bitirdi. 2006 yılında Murat Belge ile dünyaevine giren Hale Soygazi'nin evliliği devam ediyor.

AHMET ÖZHAN KİMDİR?

Artık Susma programında Murat Şar'ın babası olduğu iddia edilen Ahmet Özhan kimdir? 26 Ağustos 1950 yılında babasının Polis olması sebebiyle görev yaptığı yer alan Şanlıurfa‘da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Ahmet Katıgöz olan sanatçı Ahmet Özhan Tasavvuf Müziği sanatçısı mesleğini icra etmektedir. Ahmet Özhan aslen Konya‘lıdır.

YORUMLAR
  Galaxy Note 7’lerin üretimi durduruldu!
Galaxy Note 7’lerin üretimi durduruldu!