A24.com.tr » medya » Medyada en çok konuşulan iş adamları - kadınları belli oldu

Medyada en çok konuşulan iş adamları - kadınları belli oldu

Medyada en çok konuşulan iş adamları - kadınları belli oldu

Medya Takip Merkezi'nin (MTM) 11-17 eylül 2017 tarihleri arasında yaptığı medya araştırmasıyla, haberlere en fazla konu olan iş adamları - kadınları belirlendi.

 MTM Medya Takip Merkezi'nin her hafta düzenli olarak yaptığı medya araştırmasına göre iş dünyasında hakkında en çok haber yapılan isimler belli oldu.

İşte araştırmanın detayları;

“İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” listesinde yer alan Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu, medyada haberlere en çok  konu olan  iş adamları listesinde zirvede yer aldı. Konukoğlu, toplamda 67 kere adından söz ettirdi.

Halkbank eski Genel Müdürü Süleyman Arslan, ABD'den Reza Sarraf suçlamalarıyla gündeme oldukça çok geldi. Arslan yapılan araştırmaya göre 63 kere adından söz ettirdi ve listede ikinci sırada yer aldı.

Aydın Doğan'ın vergi affı için dönemin Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Sever’i kullandığı iddiasıyla ortaya çıkan mektup, haberlerde oldukça yer aldı. Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, haberlere toplamda 50 kere konu oldu.

 

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 1 yorum yapıldı.
  • Cet 2017-09-23 17:06:05

    En çok hırsızları yazın en çok inşaları zarar veren leri yazın aslında en çok gerçek olayları yazın burda kimseyi kandırmayın

  1 Saniye sonrası hüsranla bitecek birbirinden ilginç 40 Fotoğraf
1 Saniye sonrası hüsranla bitecek birbirinden ilginç 40 Fotoğraf