A24.com.tr » ajanda » Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm izle | son bölüm izle | show tv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm izle | son bölüm izle | show tv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm izle | son bölüm izle | show tv

Show TV ekranalarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümüyle ekranlara geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizin detaylarından izleyebilirler.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm izle | son bölüm izle | Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölümüyle Show TV'de ekranlara geldi. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizi yeni bölümünde izleyicilerini keyifli dakikalar sundu. Diziseverlerin tam not verdiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler internette araştırmaya başladı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 13. BÖLÜM ÖZETİ

Kuzey, birbirinden zorlu aşamaları adeta bir savaşçı edasıyla geçip, test sürecini zaferle sonlandırdığında artık Kuzey- Yıldız aşkı önünde hiçbir engel yoktur.

Yıldız’ın tepkisi, işleri daha da zora sokmuş, Kuzey’in boşanması daha zor hale gelmiştir. Bu krizi fırsata çevirecek kişi de Çetin’den başkası değildir. Çetin, Kuzey’e ve Şule’ye ayrı ayrı tekliflerle gitmiştir ve ağzının payını alır. Kuzey, boşanmanın bir yolunu bulmak zorundadır. Şuleyle evli olduğu sürece Yıldız’ın güvenini kazanamayacak, eskisi gibi olamayacaklardır.

Yıldız’ın Kuzey’e güvenmesi için tek şart, boşanma değildir. Kuzey uzun ve zorlu geçecek bir güven testine maruz kalacaktır. Bu test sürecinde de hakem olarak yanında Sefer olacaktır. Ne yazık ki Sefer’in rolü hakemlikten çok daha fazlası olur. Sefer, Kuzey- Yıldız aşkı uğruna fedakarlığa ve acı çekmeye devam eder.

Kuzey, birbirinden zorlu aşamaları adeta bir savaşçı edasıyla geçip, test sürecini zaferle sonlandırdığında artık Kuzey- Yıldız aşkı önünde hiçbir engel yoktur. Yani Kuzey, öyle olacağını düşünmektedir. Fakat yanılır. Kuzey, bu sürecin sonunda büyük hayal kırıklığına uğrar. 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 13. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
  2000 TL'nin altında en iyi akıllı telefonlar ve özellikleri
2000 TL'nin altında en iyi akıllı telefonlar ve özellikleri