A24.com.tr » ajanda » Kurşun 1. bölüm hd izle | Kurşun ilk bölüm izle

Kurşun 1. bölüm hd izle | Kurşun ilk bölüm izle

Kurşun 1. bölüm hd izle | Kurşun ilk bölüm izle

Fox TV'de yayın hayatına bugün başlayan Kurşun dizisi ilk bölümüyle seyircinin beğenisini kazanmayı başardı. Kurşun dizisinin 1. bölümü haberimizin detaylarında mevcuttur.

Kurşun 1. bölüm hd izle | Kurşun ilk bölüm izle | Fox TV'de bugün yeni yayın hayatına bir dizi başladı. Hikayesi ve oyuncularıyla dikkat çeken dizi ilk bölümünden itibaren beğeni ile izleneceğinin sinyallerini verdi. Kardeşinin ölümünden sonra suçluları devletin adaleti yerine kendi adaleti ile cezalandırmaya başlayan bir Cumhuriyet Savcısının hikayesi anlatılan dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya yer alıyor. Dizinin ilk bölümü sosyal medyada beğeni ile karşılanırken kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise internette araştırmaya başladılar. Kurşun dizisinin ilk bölümünü haberimizin detaylarında izleyebilirsiniz...

KURŞUN 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURŞUN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir.

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

YORUMLAR
  NASA'dan Jüpiter'in ihtişamını gözler önüne seren paylaşım
NASA'dan Jüpiter'in ihtişamını gözler önüne seren paylaşım