A24.com.tr » dünya » Kocasına kızan kadın, internetten satışa çıkardı

Kocasına kızan kadın, internetten satışa çıkardı

Kocasına kızan kadın, internetten satışa çıkardı

Teresa Turner isimli kadın, kendisini kızdıran kocasına daha fazla katlanamadığını belirterek kocasını facebook üzerinden satışa çıkardı. Üstedik 'bedava'.

Kocasının 'yüksek sesle yemek' yemesine daha fazla dayanamayan Teresa Turnet isimli kadın, 33 yaşındaki kocasını sosyal medya üzerinden satışa çıkardı.

"33 yaşında bir kocam var, tamamen bedava" notuyla satışa çıkardığı eşine, yüzlerce talip çıktı.

Birini sevdiğinizde onun huylarına da alışmanız gerekir, ama bunlar bazen sinir bozucu olabilir. Ağzını şapırdatmak, masanın bacaklarını sallamak gibi...

"YÜKSEK SESLE YEMEK YİYOR"

teresa Turner'ın da yüksek seslere dayanamama, çok rahatsız olma olarak adlandırılan 'Mizofoni' rahatsızlığı vardı. Teresa, insanların yüksek sesle yemek yemelerine dayanamıyordu, kocası da onun üzerine gitmek için, yemek yerken yüksek sesler çıkaran birinin videosunu defalarca izletmeye başladı.

33 YAŞINDAKİ KOCA, ŞAŞKIN

"Böyle bir video buldum, Teresa durdurmamı söyledi. Videoyu defalarca izletmeye başladım, üst kata çıktı, sonra da satış yapılan bir Facebook sayfasına ileti yazarak satışa çıkarıldığımı gördüm." dedi.

"33 YAŞINDA BİR KOCAM VAR, PARA İSTEMİYORUM, TAMAMEN BEDAVA"

Teresa, kocasının bir fotoğrafını paylaşarak, iyi özelliklerini vurduladığı cümleleri sıralamıştı. "Sinirlerimi bozmasına daha fazla izin vermeyeceğim, 33 yaşında bir kocam var. Para istemiyorum, tamamen bedava. Ev ve tuvalet eğitimini tamamlamış, birinci sınıf." ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR
  Sinema Tarihinin en beğenilen 100 Filmi...
Sinema Tarihinin en beğenilen 100 Filmi...