A24.com.tr » ekonomi » Kadınlara Özel Elektrikli Motosiklet

Kadınlara Özel Elektrikli Motosiklet

Kadınlara Özel Elektrikli Motosiklet

Çinli elektrikli scooter üreticisi NIU, kanatlarının altına NIU GOVA C0 adlı ve kadınlar için tasarlandığı söylenen yeni bir e-scooter aldı.

GOVA C0, NIU'nun Çin pazarına sunulan en son düşük maliyetli, hafif ve konforlu elektrikli scooterlarından oldu. Yeni e-scooter, özellikle kadınlar için tasarlanan ilk iki tekerlekli araçlardan biri olan ikonik Vespa modelinin geçmiş tasarımlarını barındırıyor.

Kullanıcılar genellikle markanın amiral gemisi e-scooter modelini  tercih ediyor. GOVA C0 serisi, spektrumun düşük maliyetli ucunu oluştururken, bazı orta seviye özelliklere de içinde barındırıyor.

Akıllı telefon uygulaması desteği sunuyor

Markanın hafif e-scooter segmentindeki yeni modeli sadece 75 kilogram ve 29 inçlik alçak bir koltuk yüksekliği barındırıyor. Ayrıca 60 km’ye kadar menzil sunan daha küçük bir pil ömrü sunuyor. Bununla birlikte pil, aşırı ısınmadan ve diğer istenmeyen etkilerden iyi korunuyor.

E-scooter, maksimum 25 km/s hız sunan 400W’lık bir motordan güç alıyor. Fonksiyonel pedallar, ayrıca ek sürüş seçeneğini de beraberinde getiriyor. Arkada da küçük bir koltuğa sahip ve bir çocuğu rahatça oturabiliyor. GOVA C0 kullanıcılara e-scooter . Güncellemelerle beraber, ayrıca hırsızlık önleme mekanizmasına sahip.

YORUMLAR
  Bilim adamları açıkladı Çay mı bünyemize daha faydalı yoksa Kahve mi?
Bilim adamları açıkladı Çay mı bünyemize daha faydalı yoksa Kahve mi?