A24.com.tr » dizi haber » İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı yeni bölüm son özetsiz

İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı yeni bölüm son özetsiz

İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı yeni bölüm son özetsiz

İstanbullu Gelin 32. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

 Star TV'de ekranlara gelen sevilen dizi İstanbullu Gelin 32. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Esma ve Reyhan'ın restleşmesinin damga vurduğu bölümün ardından gelecek hafta neler olacağı merak konusu oldu. İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

İstanbullu Gelin 31.bölüm özeti

Adem’in tehdidi Garip’i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya’nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk’un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan’ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır. Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

,
YORUMLAR
  Şahan Gökbakar gelen bir tweet üzerine öyle bir cevap verdi ki!
Şahan Gökbakar gelen bir tweet üzerine öyle bir cevap verdi ki!