A24.com.tr » yaşam » İstanbul Havalimanı'nda ölümlü kaza

İstanbul Havalimanı'nda ölümlü kaza

İstanbul Havalimanı'nda ölümlü kaza

İstanbul Havalimanı'nda TGS'ye ait atölyede bir araç işçilerin üzerine düştü. Kazada bir işçi ölürken, bir işçi de ağır yaralandı.

İstanbul Havalimanı'nda THY'nin iştiraki olan yer hizmetleri şirketi TGS'ye ait araç bakım atölyesinde kaza meydana geldi. Çalışan işçilerin üzerine düşen araç bir işçiyi öldürürken, bir işçiyi ise ağır yaraladı.

2 AY ÖNCE İŞE BAŞLAMIŞTI

Ağır yaralı olarak hastaneye sevk edilen işçinin adının Mümin Özgül, hayatını kaybeden işçinin ise Erkan Sengül olduğu belirtildi.

Kazada hayatını kaybeden Sengül'ün 2 ay önce TGS'de işe başladığı bilgisine ulaşıldı.

"SAVCI OLAY YERİNE GEÇ GELDİ" İDDİASI

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre kaza sonrasında savcının olay yerine beklendiği ancak uzun süredir kaza yerine gelmeyen savcı nedeniyle Sengül'ün cansız bedeninin bekletildiği öğrenildi. Savcının 15:00 sularında olay yerine gelmesiyle cenaze uzun bekleyişin ardından kaldırıldı. Öte yandan olay yerine gelen kazazede yakınlarının sinir krizi geçirdiği sağlık personeli tarafından sakinleştirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Öte yandan havalimanı içinde 2 dakikalık mesafedeki ambulansın olay yerine 25 dakika sonra gelmesinin tepkilere neden olduğu kaydedildi.

YORUMLAR
  Sahneleri ülke ülke fotoğraflıyor (Game Of Thrones'un peşinde)
Sahneleri ülke ülke fotoğraflıyor (Game Of Thrones'un peşinde)