A24.com.tr » magazin » İrem Derici'den itiraf: "Durumum o kadar da ağır değildi"

İrem Derici'den itiraf: "Durumum o kadar da ağır değildi"

İrem Derici'den itiraf: "Durumum o kadar da ağır değildi"

Verdiği aşırı kilolar nedeniyle günlerce yoğun bakımda yatan şarkıcı İrem Derici, katıldığı bir radyo programında, hastalığının o kadar da ciddi olmadığını söyledi.

Kısa süre önce aşırı zayıflık nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören genç şarkıcı İrem Derici, sağlığına kavuşur kavuşmaz soluğu konser sahnesinde almıştı.

Yasemin Şefik'in Best FM'deki programına konuk olan İrem Derici, hastane süreci hakkında, "Yoğun bakımdaydım, ama adındaki gibi vahim değildi. Sadece bakımım yoğundu. Zaten sonrasında Berkay konserine koşarak gittim, sahneye çıktım. O süreçte cep telefonu yasak hastanede, hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım" dedi.

SOSYAL MEDYA BAĞIMLISI

Sosyal medyadan soğudunu belirten başarılı şarkıcı, "Yüzüme filtre yapmaktan parmak kanseri olacağım. Gün ışığında çek mükemmel cep telefonlarıyla. Sakalım varmış gibi. Selfie çektim geçen gün, sakalım var. Tıraş olup otur yani. Instagram için giyinir oldum. İşim gereği kullanmak zorundayım. Sğudum ama artık sosyal medyadan" ifadelerini kullandı.

TARKAN'IN YANINDA GÜZEL ÇIKMAK SÖZ KONUSU DEĞİL

Tarkan hayranlığını her zaman dile getiren Derici, Tarkan konserinde kafamda Tarkan bandanasıylaydım. Kulise geçtik fotoğraf çektirdik. Ağzımı açamadım. Tarkan'ın yanında güzel çıkmak diye bir şey söz konusu değil.Tarkan aurası diye bir şey var. Ve o aura eşinde de var" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
  Verdikleri her kilo için çalışanlarına para ödüyor
Verdikleri her kilo için çalışanlarına para ödüyor

İlginizi çekebilecek diğer haberler