A24.com.tr » dizi haber » İkimizin Yerine 223 bölüm izle full hd kanal 7

İkimizin Yerine 223 bölüm izle full hd kanal 7

İkimizin Yerine 223 bölüm izle full hd kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi İkimizin Yerine, 223. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Peki İkimizin yerine 224. bölüm özetinde neler olacak? İkimizin Yerine 223. bölüm izle...

İkimizin Yerine 223. bölüm izlemek isteyenler internette arama yapıyor. İkimizin Yerine 224 bölüm özeti ve fragmanını izlemek isteyenler videoya haberimizden ulaşabilir.

Asıl adı "Balika Vadhu" olan "İkimizin Yerine" dizisi, hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İkimizin Yerine’de bugün Gauri yıllardır okul masraflarını amcasının karşıladığını sanırken, yanıldığını çok acı bir şekilde öğrenir. Gauri, kendisine burs veren kişiyi öğrenince ne tepki verecek?

İKİMİZİN YERİNE 223. BÖLÜM TEKRARI İZLE (TIKLAYINIZ)

İKİMİZİN YERİNE 223. Bölüm

Yıllar önce Jagdish ile evlenmesi için Dadisa’nın konağa getirdiği kız çocuğuna acıyan Barion, o günden sonra Gauri’nin eğitim masraflarını karşılar. Ancak bunu herkesten gizli tutar. Gauri’nin amcası gerçekleri Gauri’ye anlatmak zorunda kalır. Yeğeninin, Jagdish ile Anandi’nin geçmişini bile bile evlenmesine çok sinirlenir. Amcası, Gauri ile görüşmek istemeyince iyice yalnız kalır. Barion ile görüşmesinin şart olduğunu düşünen Gauri, köye gitmeye karar verir.

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…

KÜÇÜK BİR KIZIN DRAM DOLU HAYATI ‘İKİMİZİN YERİNE’ KANAL 7’DE

Çocuk yaşta evlendirilen küçük bir kızın dram dolu hayatını konu alan Balika Vadhu- İkimizin Yerine adıyla 8 Eylül’den itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında… Türkiye’de de uyarlaması yayınlanan ve yayınlandığı dönemde çok ilgi gören dizi, orijinal haliyle Kanal 7’de yayınlanıyor. Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de… Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek.

Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir. Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

YORUMLAR
  Ünlülerin 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları
Ünlülerin 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları