A24.com.tr » medya » İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

NTV'de seçim özel programına çıkan İhsan Aktaş, vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki İhsan Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi partili, ne iş yapar?

NTV'de katıldığı 23 Haziran seçim özel programına katılan Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olan İhsan Aktaş yorumlarıyla izleyicilerin aklında soru işaretleri oluşturdu. Bizde sizin için İhsan Aktaş'ın biyografisini araştırdık...

İHSAN AKTAŞ KİMDİR?

İhsan Aktaş Genar Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 1964 yılında dünyaya gelmiş, aslen Bayburt doğumludur.

İlköğretim ve Ortaokul tahsilini memleketi Bayburt’ta tamamlamış ardından Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olmuştur.

Mezuniyetin ardından yine aynı üniversitede Yüksek Lisans yapmış ve Arel Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde Doktora eğitimini sürdürmektedir.

Genar dışında, İstanbul Kent Konseyi Derneği Genel Sekreteri, Habitat 3 Hazırlık Komite Üyesi, Sürdürülebilir Kentler Konsorsiyumu Üyesi ve Şehir Araştırmaları Merkezi Bilim Kurulu Üyesidir. Daily Sabah Gazetesinde köşe yazıları ile çalışmalarını sürdüren Aktaş ayrıca Şehircilik Sosyoloji ve Siyaset Bilimi dalında makaleler hazırlamış ve yayınlanmıştır. 

YORUMLAR
  Ünlü isimlerin şaşırtan imaj değişiklikleri...
Ünlü isimlerin şaşırtan imaj değişiklikleri...