A24.com.tr » ajanda » Hercai son bölüm izle | Hercai 24 bölüm izle tek parça atv

Hercai son bölüm izle | Hercai 24 bölüm izle tek parça atv

Hercai son bölüm izle | Hercai 24 bölüm izle tek parça atv

ATV'nin sevilen dizisi Hercai, 6 Aralık akşamı 24. bölümle ekrana geldi. Son bölümde Reyyan ve Miran gerçeğin peşine düştü. Hercai 24 bölüm izlemek isteyenler için işte son bölüm tekrarı...

Hercai 24. bölüm izle | ATV ekranlarında her cuma yayınlanan Hercai dizisi yeni bölümüyle izleyicileri ekranların başına kitlemeyi başardı. Başrollerin Akın Akınözü, Ebru Şahin, Serhat Tulumluer ve Gülçin Santırcıoğlu'nun yer aldığı dizi her hafta reytinglerde zirveye oynamayı başarıyor. Hercai 24. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizin detaylarından izleyebilirler.

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Reyyan’ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası Miran’ı inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler ama Miran söz verdiği gibi Reyyan’ın yanında olur. Dilşah'ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan, aldığı beklenmedik cevapla yıkılır. Fakat görünmeyen bir el Reyyan ve Miran için bambaşka bir geçmişin kapılarını aralar. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşarken annesi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak?

Diğer yandan Reyyan’ın Miran’ı affetmemesine dayanamayan ve babaannesinin yeni oyunlar kurmasından korkup Azat’tan yardım isteyen Elif, gerçekleri itiraf ederek Reyyan ve Miran’ın tekrar bir araya gelmesini sağlayabilecek mi?

 

HERCAİ 24. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HERCAİ 25. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

YORUMLAR
  Instagram ile hayatımıza giren en sıra dışı fenomen isimler
Instagram ile hayatımıza giren en sıra dışı fenomen isimler