A24.com.tr » dizi haber » Hercai konusu nedir? Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Hercai konusu nedir? Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Hercai konusu nedir? Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Hercai konusu nedir? ATV’nin yeni dizisi Hercai nerede çekiliyor merak edilmeye başlandı. Hercai konusu nedir? Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

 Hercai konusu nedir? Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Hercai dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı belli oldu. ATV’nin yeni dönem dizisi Hercai ekranların yeni yüzü olmaya başlıyor. Dizi severler Hercai oyuncularını ve Hercai dizi konusunu merak etmeye başladı. Bomba bir fragmanla izleyici karşısına çıkan Hercai dizisi iki düşman ailenin çocuklarının birbirine aşık olma hikayesini anlatıyor. Peki aşk mı galip gelecek yoksa intikam mı? Hercai'nin başrollerini ise Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan gibi ünlü isimler paylaşıyor.

 

HERCAİ KONUSU NEDİR?

Midyat'a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil!

Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir.

Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!

HERCAİ DİZİ OYUNCULARI

Hercai dizi oyuncuları arasında Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamış yer alıyor.

YORUMLAR
  2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)
2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)