A24.com.tr » magazin » Helin Avşar'a gözetlenme şoku! (Helin Avşar Kimdir?)

Helin Avşar'a gözetlenme şoku! (Helin Avşar Kimdir?)

Helin Avşar'a gözetlenme şoku! (Helin Avşar Kimdir?)

Helin Avşar soluğu savcılıkta aldı! Fanatik hayranı olduğu öğrenilen Ömer Akbaba'nın evini gözetlediğini fark eden Avşar kızı şikayetçi oldu.

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar, hayranı Ömer Akbaba'nın mahallede kendisi hakkında sorular sorduğunu öğrendi. İddiaya göre şüpheli Ömer Akbaba, mahallede bulunan bir esnafa gelerek Helin Avşar'ı kastedip "Onunla görüşeceğiz. Beni işten kovdurttu. Ekmeğimle oynadı. Hesabımız bitmedi" şeklinde tehditvari kelimeler kullandı.

Helin Avşar en son 10 Kasım 2017 günü saat 18.00'de ikametinde iken Ömer Akbaba'nın evini gözetlediğini fark etti. Helin Avşar'ın kendisini fark etmesi üzerine Ömer Akbaba sokaktan uzaklaştı.

3 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Savcılığa koruma talebinde bulunan Helin Avşar'ın isteği kabul edildi. Ömer Akbaba'nın Helin Avşar'ın işyerine ve ikametine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Ömer Akbaba'nın ayrıca karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verildi. Ayrıca Ömer Akbaba'nın "Tehdit ve kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçlarından 3 yıla kadar hapsi istendi.

Helin Avşar Kimdir ?

Helin Avşar, 2 Kasım 1980 de Ankara'da dünyaya gelmiştir. Avşar ailesi aslen Kars'lıdır. Sanatçı Hülya Avşar'ın kız kardeşidir. Annesinin adı Emral ve babasının adı Celal Avşar dır. Diğer ablasının adı Leyla'dır. Yurt dışında, İsviçre'de eğitim aldı. Çocukluğu, Kışları İstanbul'da yazları da Ayvalık'ta geçmiştir.

Bir dönem Kanal D'de ve bir reklam ajansında staj yaptı. Esas iş olarak tekstille ilgilendi. Nişantaşı'nda kendi tasarımlarını sattığı bir butik mağaza açtı. Arkasında da atölyesi vardı, o zaman yaşı 25'di. Ve Habertürk'te Pazar röportajları yapmaya başladı.

Son dönemde medyada röportaj ve sunuculuk görevleriyle bulunmuştur. 2007 yılında da Şarkı Söylemek Lazım şarkı yarışmasında yarıştı. 2011 de "Yok Böyle Dans" yarışmasına katıldı. TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika'nın beşiği Kenya'da gerçekleşen yarışma programı "Trophy Türk" sunuculuğunu Ertem Şener ile birlikte Helin Avşar yaptı.

YORUMLAR
  Dünyanın en zengin kentleri belli oldu İstanbul kaçıncı sırada?
Dünyanın en zengin kentleri belli oldu İstanbul kaçıncı sırada?

İlginizi çekebilecek diğer haberler