A24.com.tr » yaşam » Hakkari'de yarın okullar tatil mi 26 Mart 2019 Salı | Hakkari Valiliği resmi açıklama

Hakkari'de yarın okullar tatil mi 26 Mart 2019 Salı | Hakkari Valiliği resmi açıklama

Hakkari'de yarın okullar tatil mi 26 Mart 2019 Salı | Hakkari Valiliği resmi açıklama

Kar yağışının yoğun şekilde devam ettiği Hakkari'de 26 Mart 2019 Salı günü okullar tatil mi? Hakkari Valiliğinden resmi tatil açıklaması geldi mi?

Hakkari'de yarın okullar tatil mi? 26 Mart 2019 Salı Hakkari'de okul var mı? Hakkari Valiliği resmi açıklama yaptı mı? İşte ayrıntılar...

Kar yağışının yoğun şekilde etkili olduğu Hakkari'de hayat adeta felç oldu. Vatandaşlara zor anlar yaşatan kar, trafikte de aksamalara neden oluyor.

UÇAK SEFERLERİ İPTAL!

Yüksekova ilçesindeki yoğun kar yağışı dolayısıyla Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nda uçak seferleri yapılamadı.

Havalimanı pisti, karla mücadele ekiplerince, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünce gönderilen tam donanımlı iş makineleri yardımıyla temizlenerek, her an kullanıma hazır tutuluyor.

Pisteki çalışmalar, 5 kar küreme, 3 rotatif kar atma aracı ve 2 greyderle yürütülüyor.

Bu arada, yoğun yağışın devam ettiği ilçede bazı alanlarda kar kalınlığı 1 metreyi geçti. Belediye ekipleri, yolları açık tutabilmek için karla mücadele çalışmasını sürdürüyor.

HAKKARİ VALİLİĞİ TATİL AÇIKLAMASI YAPTI MI?

Kentte etkili olan yoğun kar yağışı sonrası öğrencilerde tatil beklentisi oluştu. Ancak valilikten şu ana kadar herhangi bir tatil açıklaması gelmedi. Hakkari Valiliğinin güncel duyurularını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz.

HAKKARİ VALİLİĞİ RESMİ SAYFASI (TIKLAYINIZ)

 

YORUMLAR
  Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?
Survivor 2017'de kim kaç kilo verdi?