A24.com.tr » » Ezgi Sertel kimdir kaç yaşında nereli?

Ezgi Sertel kimdir kaç yaşında nereli?

Ezgi Sertel kimdir kaç yaşında nereli?

Ezgi Sertel kimdişr boyu 1.74 m. kilosu 68 kg. İlkokul ve lise eğitimini Karabük’te gördükten sonra İstanbul’a yerleşip İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği...

 Show TV'de yayınlanan Lezzet Haritası programının sunucusu Ezgi Sertel'in capsleri sosyal medyaya damga vurdu. Ezgi Sertel kimdişr boyu 1.74 m. kilosu 68 kg. İlkokul ve lise eğitimini Karabük’te gördükten sonra İstanbul’a yerleşip İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği...

Sertel'in programından fotoğraflar, sosyal medyada takipçileri tarafından ilginç yorumlarla paylaşıldı. Ezgi Sertel'in sosyal medyada sürekli il il dolaşıp doyasıya yemek yemesi internet ortamında espirilerin dönmesine neden oldu.

Bu konu Okan Bayülgen'in programı Makina kafa da da özel olarka ele alındı.

 Ezgi Sertel 01.10.1981 Karabük doğumludur. Ezgi Sertel boyu 1.74 m. kilosu 68 kg. İlkokul ve lise eğitimini Karabük’te gördükten sonra İstanbul’a yerleşip İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Ezgi Sertel abisi ile birlikte yaşamaktadır. Abisi ile aralarında bir yaş bulunmasından dolayı sevgili oldukları düşünülmüştür. Tiyatro eğitimi alan Ezgi Sertel 2007 yapımlı Tek Türkiye dizisinde Zeynep Öğretmen’i oynamıştır. 2014 yılında Lezzet Haritası programını sunmuştur.

Sosyal Medya Hesapları

Twitter: https://twitter.com/ezgi_sertel

İnstagram: https://instagram.com/ezgisertel1/

Ezgi Sertel Capsleri

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Memleket Hikayeleri – Anamas
Ayrılık
Tek Türkiye
Kumarbazın Karısı
Tertemiz
Memleket Hikayeleri – Benden Sevdalı mısın?
Yağmurdan Sonra
Memleket Hikayeleri – Molla Ahmed
Acı Hayat
Üç Kadın
Cennet Mahallesi
Kalp Gözü
Büyük Buluşma
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı

YORUMLAR
  Bu yaz plajlarda en çok okunan 20 kitap!
Bu yaz plajlarda en çok okunan 20 kitap!