A24.com.tr » magazin » Güzel oyuncu Şilan Makal kimdir kaç yaşında nerelidir?

Güzel oyuncu Şilan Makal kimdir kaç yaşında nerelidir?

Güzel oyuncu Şilan Makal kimdir kaç yaşında nerelidir?

Yeni Gelin dizisinin yıldızı Şilan Makal, son dönemde yıldızını parlatan genç isimler arasında. Şilan Makal'ın kim olduğu sosyal medyada merak konusu oldu. İşte genç oyuncuyla ilgili merak edilenler..

Şilan Makal kimdir sorusu Yeni Gelin dizisi izleyicilerinin merak ettiği konulardan bir tanesi. Yeni Gelin dizisinde yıldızını parlatan Şilan Makal, düzgün fiziği ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çekiyor. 

Şilan Makal hakkında merak edilenleri haberimizde derledik. Şilan Makal kimdir nereli kaç yaşında sorularının yanıtı haberimizde.

ŞİLAN MAKAL KİMDİR?

Şilan Makal, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. Şilan Makal 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş,İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu. Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı. Merve Boluğur'un yakın arkadaşı olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç'ın, 'Aşınayız' isimli parçasının klibinde rol aldı. Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Dilan karakterini canlandırmaktadır.

 

YORUMLAR
  Google, Apple'ı 2 dakikalığına satın aldı dünya borsalarında ortalık karıştı
Google, Apple'ı 2 dakikalığına satın aldı dünya borsalarında ortalık karıştı