A24.com.tr » medya » Gürkan Hacır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gürkan Hacır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gürkan Hacır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Habertürk TV'de 'Türkiye'nin Nabzı' programına konuk gazeteci olarak katılan Gürkan Hacır vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki Gürkan Hacır kimdir, nereli, kaç yaşında?

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu 'Türkiye'nin Nabzı' programının bu akşam ki konuğu Muharrem İnce katıldı. İnce'nin karşısında ise gazeteciler Gürkan Hacır, Deniz Zeyrek, Nagehan Alçı ve Sevilay Yılman yer aldı. Gürkan Hacır ise izleyenler arasında merak edildi. Vatandaşların merak ettiği Gürkan Hacır kimdir, nereli, kaç yaşında?

GÜRKAN HACIR KİMDİR?

1970 yılında Ankara'da doğdu. Ekonomi eğitimi aldı. Mesleğe Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nde muhasebeci olarak başladı. Yeni Harman dergisine hazırladığı röportaj ve dosyalarla medyada ilgi topladı. Yeni Harman'da Yalçın Küçük'le yaptığı söyleşiler, daha sonra SKYTURK'te 'Kalemler ve Kılıçlar' adlı bir programa dönüştü. Bir buçuk sezon sonra, programdan kendi isteğiyle ayrıldı ve 'Şimdiki Zaman' adlı programı sunmaya başladı. Yine SKYTURK'te 'Öteki Tanık' adlı bir televizyon belgeselini hazırladı. Halk TV'de 'Şimdiki Zaman' adlı programı yaptı.

2007 yılından beri belgesel yapımcılığı ile ilgilenmektedir. Yine kendisinin kurucusu olduğu Sahici Film, güncel konularda araştırma içerikli yapımlar ile aktif durumdadır.

Gürkan Hacır CNN TÜRK’te Hande Fıratın sunduğu  Gece Görüşü programınında konuk olarak yorum yapmaktadır.

ESERLERİ:

  • Efe Başvekil; Şükrü Saracoğlu'nun Romanı
  • Refleks; Önce Köşeler Gevşedi
  • Bizim Hep İnanmamızı İstediler Ma-Amin

BELGESEL:

  • Haziran Yangını (2014)
  • Çoban Ateşi (2012)
  • Kökler (2011)
  • Poli (2009)
  • Efe Başvekil (2007)

 

YORUMLAR
  Burçların Baskın özellikleri nelerdir? İkili ilişkilerin bitişinde burçların davranışları nelerdir?
Burçların Baskın özellikleri nelerdir? İkili ilişkilerin bitişinde burçların davranışları nelerdir?