A24.com.tr » magazin » Gözde Kayra kimdir? Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra nereli kaç yaşında?

Gözde Kayra kimdir? Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra nereli kaç yaşında?

Gözde Kayra kimdir? Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra nereli kaç yaşında?

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile meşhur olan oyuncu Metin Yıldız'ın sevgilisi Gözde Kayra'ya şiddet uyguladığı iddia edildi. Peki Gözde Kayra kimdir nereli kaç yaşında?

Magazin basınına yine bir ünlünün şiddet vukuatı yansıdı. Bu kez iddiaların hedefindeki isim, Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız Metin Yıldız.

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre altı yıl önce şiddet yüzünden eşi Elvan Pınar'dan boşanan oyuncu Metin Yıldız, yeni bir dayak skandalına daha imza attı. Yıldız, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gözde Karya ile Kadıköy'de eğlendi. Ancak gece, karakolda bitti.

KAVGA ARABADA BAŞLADI

Çift, önce arabada tartışmaya başladı. Yıldız arabayı kenara çekti, ikilinin kavgası sokakta devam etti. Tartışma, Yıldız'ın Kayra'ya şiddet uygulamasıyla son buldu. Kayra, soluğu Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde aldı. Polislerle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden ve darp raporu alan Kayra, Yıldız'dan şikayetçi olduğunu belirtti. Kayra "Bu işin böyle olacağı belliydi. Benimle evlenmek istiyordu ama ben istememiştim" dedi. Yıldız'dan her şeyin daha iyi olacağı yönünde söz aldığını belirten Kayra, "Düzelecek sandım ama olmadı. Sonunda iç yüzünü görmüş oldum. Ailem de bu ilişkiye karşıydı" dedi.

Yıldız'ın, Kayra'yı geçen yıl da darp ettiği iddia edilmiş, ancak oyuncu yalanlamıştı.

ÖNCE İLAN-I AŞK SONRA DAYAK

Gözde Kayra'yla uzun süredir birlikte olan Metin Yıldız, geçtiğimiz günlerde Instagram'da sevgilisinin doğum gününü kutlamış ve şu romantik mesajı yazmıştı: "Yıldızları takip etmeyi bırakma nedenim; yıldızımı bulmuş olmamdandır. Seni sevmekle meşgulüm. İyi ki doğdun aşkım, iyi ki varsın."Sevgilisinin şikayeti üzerine sabah saatlerinde ifadesi alınmak üzere karakola giden oyuncu Metin Yıldız, görüntülenmemek için polislerden yardım istedi.

Ünlü oyuncu, arka kapıdan kaçtı. 

YORUMLAR
  Yeni dizilerden Siyah Beyaz İddialı geliyor
Yeni dizilerden Siyah Beyaz İddialı geliyor