A24.com.tr » yaşam » Gelinim Mutfakta Gülcan elendi mi? | Neden ayrıldı? | Neden elendi?

Gelinim Mutfakta Gülcan elendi mi? | Neden ayrıldı? | Neden elendi?

Gelinim Mutfakta Gülcan elendi mi? | Neden ayrıldı? | Neden elendi?

Gelinim Mutfakta'nın sevilen yarışmacılarından Gülcan'ın yarışma programından ayrılması izleyicileri şoke etti. Gelinim Mutfakta yarışmasını izleyen izleyicilerin aklında neden ayrıldı sorusu oluştu.

 Gelinim Mutfakta yarışmasının sevilen isimlerinden olan Gülcan'ın ayrılışına kimse anlam verememişti. Bu durum izleyiciler için şaşkınlık yarattı. Halkın en çok aradığı sorulardan olan Gelinim Mutfakta Gülcan elendi mi? sorusuna yanıtı bu haberde bulabilirsiniz.

GELİNİM MUTFAKTA GÜLCAN NEDEN AYRILDI? GÜLCAN ELENDİ Mİ?

Ekranların en çok izlenen programlarından Gelinim Mutfakta'da ayrılık rüzgarları yaşanıyor. Geçen haftaya damga vuran bölümde haftanın en düşük puanını alan iki gelini Hülya ve Gülcan olmuştu. Haftanın en düşük puanını alıp yarışmaya veda eden isim 42 puanla Hülya oldu. Gülcan hafta boyunca 51 puan aldı. Ancak yarışmaya Gülcan ve Kayınvalidesi Besime Hanım veda etti. Peki Gelinim Mutfakta Gülcan neden ayrıldı?

''SAĞLIK SORUNLARI VAR''

Gülcan'ın kayınvalidesi Besime Hanımın annesinin sağlık sorunlarından dolayı yarışmaya veda etmek istediler. Programın sunucusu Fatih Ürek bu taleplerini onayladı. Yarışmaya geçtiğimiz hafta Gülcan ve Besime Hanım veda etti. Yarışma haklarını elenen Hülya ve kayınvalidesine devrettiler.

YORUMLAR
  iOS 12 çıkacağı duyuruldu. Apple bir çok ürününün fişini çekmeye hazırlanıyor!
iOS 12 çıkacağı duyuruldu. Apple bir çok ürününün fişini çekmeye hazırlanıyor!