A24.com.tr » dizi haber » game of thrones 8. sezon 4. bölüm izle | GOT 8 sezon 4 bölüm linki

game of thrones 8. sezon 4. bölüm izle | GOT 8 sezon 4 bölüm linki

game of thrones 8. sezon 4. bölüm izle | GOT 8 sezon 4 bölüm linki

Game Of Thrones dizisinin 8. sezon 4. bölümünü izleyenler ve izlemek isteyenlerde heyecan dorukta. Peki (GOT) Game Of Thrones 8. sezon 4. bölüm izlemek için hangi siteler takip edilmeli?

Game of thrones 8. sezon 4. bölüm türkçe altyazılı izle | Game of Thrones 8 sezon 5 bölüm ne zaman? İşte GOT  8 sezon 4 bölüm link ve fragmanı...

Türkiye'de "Taht Oyunları" ismiyle gösterilen "Game of Thrones" dizisinin final sezonu izleyicileri meraklandırdı. Yeni sezonun başlamasını iple çeken dizinin takipçileri, 8. sezonda tanıdık yüzleri ekranda göremeyebilir.

Metro gazetesinin haberine göre dizinin son sezonuna konu olan sahneler, önceki bölümlerde anlatılan olayların bin yıl öncesine ait olacak, senaryo ise 'Game of Thrones' romanlarının yazarı George R.R Martin'in hayat verdiği 'Buzun ve Ateşin Şarkısı' serisinin daha önce yayınlanmayan 2 bölümüne dayalı.

The Hollywood Reporter dergisiyse final bölümlerin tanıtımında Akgezenlerin nereden geldikleri, Westeros'un gizemi ve Stark ailesinin kökeni gibi konulara yer verileceğini ileri sürdü.

HBO'nun dünya çapında popülerliğe kavuşan ve 38 Emmy Ödülü sahibi dizisi Game of Thrones, 2019'da yayınlanacak 8. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. 

 

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN NE YAYINLANACAK?

Game of Thrones 06 Mayıs 2019'da hayranları ile yeniden buluşacak. Filmlere taş çıkartacağı iddia edilen 6 enfes bölümle unutulmaz bir diziye daha veda edeceğiz.

Game Of Thrones 8 sezon 4 bölüm izle | Game Of Thrones 8. sezon bölümleri nereden nasıl izlenir? Game of Thrones 8. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones 8 sezon 4 bölüm fragmanı izlemek isteyenler videoyu haberimizde bulabilir. İşte ayrıntılar...

Yayınlandığı ilk 7 sezonuyla dünyada olduğu gibi Türkiye'de de büyük hayran kitlesine sahip olan Game Of Thrones dizisinin 8. sezonu izleyicilerle buluştu. Üçüncü bölümde ölüler ve yaşayanlar arasındaki savaş hızla gerilmekte. Khaleesi ve Jon'un sahip olduğu iki ejderha ve ordusu, Night King'in ölülerden ve devlerden oluşmuş ordusuna karşı zafer elde edebilecek mi? Savaşın kaderini belirleyecek kişi Jon Snow mu, Khaleesi mi yoksa Arya Stark mı olacak? Gece Kralı Bran'a ulaşmayı hedeflerken, Bran'ın yanında onu koruyacak tek kişi Theon Greyjoy'dur. Büyük savaşın kaderi Game Of Thrones 8. sezon 4. bölümde belli olacak.

Game of Thrones 8 sezon 4 bölüm izle

Dizinin Türkiye'de paralı platformlarda yayınlanıyor olması milyonlarca kişiyi kaçak sitelere yöneltti. Öyle ki, dizinin 8. sezon 1. bölümünü internette kaçak sitelerden 55 milyon kişi izledi. Çeşitli sitelerde diziyi hala izlemek mümkün ancak telif hakkı nedeniyle erişim engeli gelebiliyor. 

Game of Thrones 8. sezon 4. bölümü de yayınlandı ve milyonlarca kişinin tercihi yine kaçak siteler oldu.

GOT 8 sezon 4 bölüm izle

GAME OF THRONES 8. SEZON NEREDEN NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alt yazılı veya  Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin yöntemi bu şekilde.

 Game of Thrones 8. sezon 4. bölüm izle

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin 3. bölümünün yayınlanmasının ardından 4. bölüm fragmanı da izleyicilerle buluştu. Yeni bölüm 29 Nisan Pazartesi günü sabaha karşı yayınlandı. İşte Game of Thrones dizisinin 8. sezon 4. bölüm İngilizce ve Türkçe fragmanı...

İngilizce fragman:

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

YORUMLAR
  Acun Ilıcalı Survivor ünlüler takımını açıkladı
Acun Ilıcalı Survivor ünlüler takımını açıkladı