A24.com.tr » dizi haber » Game of Thrones 8 sezon 2 bölüm izle HBO dizi

Game of Thrones 8 sezon 2 bölüm izle HBO dizi

Game of Thrones 8 sezon 2 bölüm izle HBO dizi

8. Sezon 1. bölüm ile bir rekora imza atan Game of Thrones 2. bölümü ile yine en çok aranan diziler arasında girdi peki dizi nereden nasıl izlenebilir?

Game of thrones 8. sezon 2. bölüm türkçe altyazılı izle | Game of Thrones 8 sezon 3 bölüm ne zaman? İşte Game of thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı...

Türkiye'de "Taht Oyunları" ismiyle gösterilen "Game of Thrones" dizisinin final sezonu izleyicileri meraklandırdı. Yeni sezonun başlamasını iple çeken dizinin takipçileri, 8. sezonda tanıdık yüzleri ekranda göremeyebilir.

Metro gazetesinin haberine göre dizinin son sezonuna konu olan sahneler, önceki bölümlerde anlatılan olayların bin yıl öncesine ait olacak, senaryo ise 'Game of Thrones' romanlarının yazarı George R.R Martin'in hayat verdiği 'Buzun ve Ateşin Şarkısı' serisinin daha önce yayınlanmayan 2 bölümüne dayalı.

The Hollywood Reporter dergisiyse final bölümlerin tanıtımında Akgezenlerin nereden geldikleri, Westeros'un gizemi ve Stark ailesinin kökeni gibi konulara yer verileceğini ileri sürdü.

HBO'nun dünya çapında popülerliğe kavuşan ve 38 Emmy Ödülü sahibi dizisi Game of Thrones, 2019'da yayınlanacak 8. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. 

GAME OF THRONES 8. SEZON 2. BÖLÜM NE ZAMAN NE YAYINLANACAK?

Game of Thrones 22 Nisan 2019'da hayranları ile yeniden buluşacak. Filmlere taş çıkartacağı iddia edilen 6 enfes bölümle unutulmaz bir diziye daha veda edeceğiz.

GAME OF THRONES 8. SEZON 1. BÖLÜM FRAGMAN TÜRKÇE ALTYAZILI 

İşte Game of Thrones 8. Sezon 1. bölüm Türkçe alt yazılı fragmanı...

 GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM FRAGMANI 

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

YORUMLAR
  3 Bin 300 mahkumlük yüzen hapishane
3 Bin 300 mahkumlük yüzen hapishane