A24.com.tr » survıvor » Furkan Kızılay Survivor Panorama'yı topa tuttu

Furkan Kızılay Survivor Panorama'yı topa tuttu

Furkan Kızılay Survivor Panorama'yı topa tuttu

Survivor'a sürpriz bir şekilde veda eden ünlüler takımı yarışmacısı Furkan Kızılay, TV8'de Nur Tuğba Algül ve Hakan Hatipoğlu'nun sunduğu Surivor Panorama programına eleştirileriyle damga vurdu.

Hakan Hatipoğlu ve Tuğba Algül'ün sunduğu Survivor Panoroma'ya katılan Furkan açtı ağzını yumdu gözünü. Elenmesinin ardından ilk kez televizyona çıkarak açıklama yapan Furkan kendisine "Yalaka" diyenleri duyunca çok sinirlendiğini, bu programda da bu sözlere izin verildiği için de sunuculara kızgın olduğunu söyledi.

"DİKKAT ETMELERİ LAZIM"

Öte yandan programa konuk olan isimlerin adadaki yarışmacıların kaderiyle oynadıklarını belirten Furkan, "Burası çok büyük bir platform. Buraya konuk olanların adadakilerin geleceği için yorumlarına dikkat etmeleri lazım." şeklinde konuştu.

"BANA 'SAÇLARI DÖKÜLMÜŞ, GÖBEĞİ ÇIKMIŞ' YAZMIŞLAR"

Furkan, Survivor'dan elendikten sonra hakkında yazılıp çizilenleri Survivor Panoroma'ya taşıdı. Furkan, "Saçları dökülmüş, göbeği çıkmış" diye yorum yapanlara da ateş püskürdü. 

Hakan Hatipoğlu da Furkan'ın açıklamaları karşısında savunma yaparak topu Panorama'nın hafta sonu sunucularına attı. İşte o anlar...

YORUMLAR
  Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor muydunuz?
Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor muydunuz?