A24.com.tr » dizi haber » Fİ Çi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Fi Çİ yeni bölüm bugün yayınlanacak mı?

Fİ Çi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Fi Çİ yeni bölüm bugün yayınlanacak mı?

Fİ Çi 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Fi Çİ yeni bölüm bugün yayınlanacak mı?

Kadrosu ve öyküsüyle kısa sürede geniş kitlelere ulaşan Fİ, ikinci sezonda Çİ adıyla yoluna devam ediyor. Uzun süredir ara veren dizinin 7. bölümünün ne zaman yayınlancağı merak ediliyor.

Cüretkar sahneleriyle dikkat çeken Fİ Çİ yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. 6. bölümünün ardından ara veren dizinin hayranları 7. bölüm için bekleyişini sürdürüyor.

Puhu Tv resmi sosyal medya hesapların üzerinden tarih bilgilendirmesinde bulunuyordu. Peki Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Çi 7. bölüm bugün yayınlanmayacak mı?

Fi Çi 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin takipçileri tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. İnternet aleminin en çok izlenen ve sükse yapan dizileri arasında yer alan Fi dizisinin yeni bölümü için tarih bilgisi merak ediliyor. Peki, Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Yılbaşı sonrası pek çok dizi ekran macerasına ara verdi, bu dizilerden biri de Puhu Tv üzerinden yayınlanan Fi Çi dizisi oldu. Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsur’un paylaştığı Fi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığı için tarih bilgisi de gelmedi.

En son bölümü her zamankinin tersine cuma günü yayınlanan Çi’nin son bölümünde Ece’nin geçirdiği kaza tüm dengeleri değiştirdi. Deniz ve Ece arasında yaşananları öğrenen Duru, hem intikam almasını hem de yeniden baş dansçı konumuna gelmesini sağlayacak bir plan yaptı. Duru ve Ece arasındaki gerilim dans okulundaki yeni bir kriz yaratırken; Can Manay’ın geçmişine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Sadık ve Can Manay uzun bir zaman sonra yeniden karşı karşıya geldi. Finale ise Ece’nin kaza geçirdiği haberi damga vurdu. Genç kadının durumunun kötü olduğunu öğrenen Duru’ya en büyük destek ise Deniz’den geldi. Uzun bir süre sonra birbirlerini sorgulayan ikilinin öpüşme anları, Can Manay’ın yerleştirdiği gizli kamera tarafından kaydediliyordu ancak bu anlara tanık olan bir isim daha vardı. 

,
YORUMLAR
  2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)
2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)