A24.com.tr » politika » Feyza Altun kimdir nereli kaç yaşında?

Feyza Altun kimdir nereli kaç yaşında?

Feyza Altun kimdir nereli kaç yaşında?

Feminist kimliğiyle tanınan Feyza Altun mahkemeye bebeğiyle gelmesiyle akıllara kazınmıştı. Son dönemde Twitter'da yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Avukat Feyza Altun hakkında bilinmeyenler...

 Feyza Altun kimdir? Son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla oldukça adından söz ettiren ve gündemden düşmeyen isimlerden biri olan Feyza Altun hakkında internette yapılan araştırmalar devam ediyor. Avukat Feyza Altun kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorulara yanıt aranıyor. Biz de bu konuyu sizler için inceledik ve haberimize ekledik. Peki Feyza Altun kimdir? Kaç yaşında? Avukat Feyza Altun nereli? İşte ayrıntılar...

FEYZA ALTUN KİMDİR?

Seda Akgül ve Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ile birlikte sunduğu programla adını geniş kitlelere duyuran Feyza Altun hakkında birçok soruya yanıt aranıyor.

Adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınan Feyza Altun, bir avukat. Kadın hakları ile ilgili kitap yazan ve kadın hakları savunucusu olan Feyza Altun’un 5 yıl önce attığı tweetler nedeniyle gündeme oturdu.

Feyza Altun Fox TV’de yer aldığı programla evlere konuk olan bir isim. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi olan Feyza Altun’un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor. Feyza Altun evli ve 1 çocuk annesi.

YORUMLAR
  • Bu içeriğe 1 yorum yapıldı.
  • ALİ CEBİ 2019-04-25 14:09:55

    FEYZA ALTUN KOMPLE BİR HANIMEFENDİ. BENİM GÖZÜMDE TAM ATATÜR'ÜN GÖRMEK İSTEDİĞİ EĞİTİMLİ, İŞ BİLEN, HAK ARAYAN, TECRÜBELİ, ENTELETÜEL MODERN TÜRK KADINI TİPİNİ CANLANDIRIYOR.

  Türkiye'de 2018 yılbaşı kutlaması manzaraları
Türkiye'de 2018 yılbaşı kutlaması manzaraları