A24.com.tr » yaşam » Federasyon Lucescu ile yola devam dedi

Federasyon Lucescu ile yola devam dedi

Federasyon Lucescu ile yola devam dedi

Romanya ve Arnavutluk maçlarında aldığı mağlubiyetlerle koltuğu sallanan Mircea Lucescu'ya TFF'den tam destek geldi. Riva'da görüşen taraflar Lucescu ile yola devam kararı aldı.

A Milli Futbol Takım'ın başına büyük umutlarla geçen Mircea Lucescu, Türiye'nin başında çıktığı 6 maçın sadece 1'inin kazanınca eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

3-2'lik Arnavutluk mağlubiyetinin ardından eleştiri oklarının hedefi olan Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den tam destek geldi.

Arnavutluk ile oynanan özel maçta sahadan 3-2'lik mağlubiyetle ayrılan A Milli Takım'da, teknik direktör Mircea Lucescu'nun görevinden ayrılmasının söz konusu olmadığı öğrenildi.

FEDERASYON, "LUCE İLE YOLA DEVAM" DEDİ

Romanya deplasmanından sonra dün Antalya'da oynanan mücadele sonrasında da eleştiri yağmuruna tutulan ve istifa edecek misiniz ?" sorusuna maruz kalarak "Hayır" yanıtını veren Rumen teknik adam ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'nun da olumsuz bir tasarrufu olmayacak.

DEMİRÖREN, KALMASINI İSTEDİ

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, 72 yaşındaki çalıştırıcıya 'tam destek' verirken, Demirören'in, Mircea Lucescu ile yolları ayırmak gibi bir düşüncesinin de olmadığı belirtildi.

 

Rumen hocanın bugün Riva'ya gitmesinin rutin günlük çalışma olduğu, yöneticilerle geleceğe dair planlar yaptığı da öğrenildi.
Türkiye A Milli Futbol Takımı, Mircea Lucescu yönetiminde çıktığı 6 maçta 4 mağlubiyet 1 galibiyet ve 1 beraberlik alırken, rakip fileleri 5 kez sarstı, kendi ağlarında ise 12 gol gördü. 

YORUMLAR
  2017'de en çok konuşulan yaşam ve magazin haberleri
2017'de en çok konuşulan yaşam ve magazin haberleri

İlginizi çekebilecek diğer haberler