A24.com.tr » magazin » Fahriye Evcen sette cıngar çıkarttı

Fahriye Evcen sette cıngar çıkarttı

Fahriye Evcen sette cıngar çıkarttı

Burak Özçivit'in nişanlısı Fahriye Evcen, 'Ölene Kadar' dizisi setinde kaprisleriyle set ekibini adeta çileden çıkarttı. Bu yüzden Evcen'e 'Kapris Kraliçesi' lakabı takıldı.

 Ölene Kadar dizisinde başrolde yer alan Fahriye Evcen, dizinin setinde fındık kabuğunu doldurmayacak nedenlerden dolayı cıngar çıkarttığı ortaya çıktı.

Akşam'da yer alan habere göre Fahriye Evcen, sık sık sette kapris haberleriyle gündem oluyor. Çalıştığı dizi setlerinde makyözünden kuaförüne, kıyafet ekibinden başrol oyuncusu hatta yönetmenine kadar herkesle tartışmaya girmesiyle ünlenen Fahriye Evcen’in adı ‘Kapris Kraliçesi’ne çıkmıştı,Evcen’in yakın dönemde yeni bir krizin altına imza attığı ve başrol oynadığı ‘Ölene Kadar’ dizisinin kuaför ve makyözünü çileden çıkardığı öğrenildi.

Güzel oyuncunun çekim için uzun uğraşlar sonunda yapılan saçını “Beğenmedim” diyerek bozduğu, kendi inisiyatifiyle şekil vermeye çalıştığı ortaya çıktı

Evcen’in kaprisleri bununla da sınırlı kalmadı. Makyajını da beğenmediğini öne sürerek lavaboya giderek silen Evcen’in bu tavırları sette gerilim dozajını artırdı.

Çekimlerin aksamasına neden olan sanatçının ekibin neredeyse tamamıyla iletişim sorunu yaşadığı iddia edildi.

YORUMLAR
  Ünlülerden 15 Temmuz Paylaşımları
Ünlülerden 15 Temmuz Paylaşımları