A24.com.tr » magazin » Eski eş ilk kez konuştu: "Benden daha mutlu olsun"

Eski eş ilk kez konuştu: "Benden daha mutlu olsun"

Eski eş ilk kez konuştu: "Benden daha mutlu olsun"

Geçtiğimiz ay Şeyma Subaşı ile dünya evine giren Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, eski eşinin evliliğiyle ilgili konuştu. Dedikodulara kulak asmayan Yılmaz, "Benden daha mutlu olsun" dedi.

Yılın düğünü olarak adlandırılan Acun-Şeyma Ilıcalı düğünün ardından eski eş Zeynep Yılmaz, sessizliğini bozu. Acun Ilıcalı, eylül ayında Şeyma Subaşı ile Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de muhteşem bir düğünle evlenmişti. Acun’un eski eşi Zeynep Yılmaz’ın bu düğüne ne diyeceği merak konusu olmuştu.

"RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM..."

Ucankus’a konuşan Zeynep Yılmaz şunları söyledi:

Ben rahatlıkla şunu söyleyeyim, Acun’a mutluluklar diliyorum, çok mutlu olmasını istiyorum. Unutmayın ki çocuklarımın babası… Ama bir takım konular, dedikodular varsa inanın bunlar benim dışımda… Yoksa bu soruya başka türlü tepki verirdim ama içimde hiç bir ukde yok, gördüğünüz gibi yaşanır, biter bazı şeyler diye iki kelimede özetleyebiliyorum… Bitti ve önümüze bakıyoruz.

Benim için öncelikle önemli olan dost kalmak kavramı; tartışma ortamlarının içine girmemek çekilmemek ve en önemlisi çocuklarımızı her türlü dedikodunun dışında tutmak ve onları korumak… Dostuz ama herkesin bir başka hayatı var artık… Çocuklarıyla ilgilenmesi yeterli, ilgileniyor da…

Önemli olan insanın istedikleri ve hayattan bekledikleri değil mi? Şimdi tek dileğim, samimiyetle söylüyorum benden daha çok mutlu olması… 

YORUMLAR
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar yemeğine ünlü yağmuru
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar yemeğine ünlü yağmuru