A24.com.tr » ajanda » Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Habertürk ekranlarına çıkan Elif Dördüncü Aydemir en çok aranan isimlerden oldu. İnternette "Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?" araması yapıldı.

Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar? | Habertürk televizyonundaki Para Gündem programına konuk olan Elif Dördüncü Aydemir merak edilen isimlerin başında geldi.

Televizyonda yaptığı yorumları gören izleyiciler tarafından internette arama motorlarına ismi yazılan Elif Dördüncü Aydemir, günün merak edilen isimleri arasına girdi. "Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?" soruları yazılarak aranılan isim trend oldu.

Biz de meraklı okuyucularımız için Elif Dördüncü Aydemir'in kim olduğunu haber yaptık. İşte detaylar...

Elif Dördüncü Aydemir kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Siyaset stratejileri uzmanı olan Elif Dördüncü Aydemir, son dönemde televizyon kanallarında karşımıza çok sık çıkan isimlerden biri oldu. 

Marmara Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından Paris I Panthéon-Sorbonne Üniversitesi ile eğitimini devam ettirmiştir.

Sorbonne Üniversitesi’nde lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Günümüzde bir çok üniversitede Siyasi Kampanyalar, Siyaset Bilimi, Siyaset Sistemleri ve kurumlar için hükümet ile ilişkiler gibi bir çok konu üzerine seminer ve dersler vermektedir. Ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak yüksek lisans derslerini sürdüren Aydemir, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Maalesef Elif Dördüncü Aydemir hakkında doğum tarihi, yaşı, aslen nereli olduğu, doğum yeri ve özel hayatı ile ilgili bilgilerine ulaşılamamıştır.

YORUMLAR
  Sanatçılardan Adalet Mitingi'ne büyük destek!
Sanatçılardan Adalet Mitingi'ne büyük destek!