A24.com.tr » magazin » Elçin Sangu ile Defne'deki şaşırtan tesadüf

Elçin Sangu ile Defne'deki şaşırtan tesadüf

Elçin Sangu ile Defne'deki şaşırtan tesadüf

Yakın zamanda 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken'den hamile olduğu iddia edilen güzel oyuncu Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı "Defne" karakteriyle aynı kaderi paylaşıyor.

Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Elçin Sangu’nun oynadığı ‘Defne’ karakteri hamile kaldı.

13 Ocak’ta yayınlanacak bölümde Defne aşerecek ve gebelik testi yaptıracak.

Yeni yayınlanacak bölümde Defne’nin başının dönmesi sonucu test yaptırıyor. Bu test, Defne’nin hamile olup olmadığını akıllara getiriyor. Kiralık Aşk’ın yeni bölümde Defne’nin hamile olup olmadığı sorusu cevap bulacak. İddialara göre, Defne’nin fragmanda hayal kurduğu yani hamileliği bir hayal olduğu belirtiliyor. Diğer bir iddia ise, dizinin yayınlanacak yeni bölümünde birkaç yıl sonrasını gösterdiği ve Defne’nin hayal kurduğu iddiası oldu.

Dizi 20 Ocak’ta sona erecek. 

İDDİALARA NE DEMİŞTİ?

Yaklaşık 5 yıldır Yunus Özdiken'le birlikte olan ünlü oyuncu Elçin Sangu'nun iki aylık hamile olduğu, zor bir hamilelik geçirdiği ve karnı daha fazla büyümeden sevgilisiyle nikah masasına oturacağı iddia edilmişti.

Ünlü oyuncu da Twitter hesabından, 2 Türk askerinin IŞİD tarafından yakıldığı iddiasına göndermede bulunarak “Oturup masa başında karaktersiz haberler uyduracağınıza, cesaretiniz varsa askerlerimizin başına gelenlerden bahsedin” ifadesini kulandı.

YORUMLAR
  Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor muydunuz?
Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor muydunuz?