A24.com.tr » dizi haber » Edho son bölüm izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm full izle edho atv izle

Edho son bölüm izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm full izle edho atv izle

Edho son bölüm izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm full izle edho atv izle

Atv'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yine nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. İzlemek isteyenler internette "Edho son bölüm izle" yazarak sonuca ulaştı.

Edho son bölüm izle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm full izle edho atv izle | Atv'nin reyting canavarı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yine çok heyecanlı bir bölümle izleyici karşısına çıktı.

Popüler dizinin hayranları her bölüm olduğu gibi bu hafta da heyecanla beklediler. Fakat diziyi izleyebilenler kadar izleyemeyenler de vardı.

Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise internette arama motorlarına "Edho son bölüm izle", "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm full izle" yazarak sonuca ulaşmaya çalıştılar.

Biz de okucularımız için bu haberi hazırlamaya karar verdik. İşte detaylar...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN SON BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Hızır ve dostları, Altan'ın işbirlikçileriyle yaptığı plan sonucunda, düşmanın ablukası altında kalmışlardır. Haşmet ve Rafet'in vurulacağı bu hain tuzak, yaşanan çatışmayla sınırlı kalmaz. Hızır'dan aldığı darbenin cevabını derhal vermek isteyen Altan, Çakırbeylileri istihbarat sorgusuna alacaktır. Aliesi ve sevdiklerinin canıyla tehdit edilen Hızır ve İlyas çok geçmeden salınırken Alparslan için kurtuluş o kadar kolay olmayacaktır. Masanın kimi üyeleri merakla Çakırbeylilerden gelecek iyi haberleri beklerken, kimi üyeleri de hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Haşmet çatışmadan sağ salim kurtulmayı başarabilmiş olsa da düşmanları işlerini yarım bırakmamaya kararlıdır. En çok da Emine'yi sarsacak olan olay, Façalılar ile Meftunlar arasındaki kavganın da kızışmasına neden olacaktır. Altan, masadan istediklerini alana kadar Alparslan'a işkence edebileceğini, Hızır'a gönderdiği bir video ile kanıtlar. Hızır ise yeğeni için canı dahil ne gerekiyorsa vermeye hazırdır.

YORUMLAR
  Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer ayrılığın eşiğinde
Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer ayrılığın eşiğinde