A24.com.tr » magazin » Edepsiz yarışmacının rezilliği, Yemekteyiz yarışmacılarını ağlattı

Edepsiz yarışmacının rezilliği, Yemekteyiz yarışmacılarını ağlattı

Edepsiz yarışmacının rezilliği, Yemekteyiz yarışmacılarını ağlattı

TV8'in büyük ilgi gören programı Yemekteyiz'in yarışmacılarından Tayfun, masadaki terbiyesizliğiyle güne damga vurdu. Kendinden yaşça büyüklere bağıran Tayfun, yarışmacıları ağlattı. İşte o anlar...

Yemekteyiz yarışmasınının bu haftaki arızalı yarışmacısı Tayfun Arslan, 3. günde masayı karıştırdı. Haddini aşan yorumlar yapan Tayfun Arslan bırakın kadın yarışmacıları erkekleri bile ağlattı. Onur Büyüktopçu ilk kez bu kadar çok sinirlenirken Yemekteyiz masasında ilk kez bu kadar büyük bir olay yaşandı.

EDEPSİZ DAVRANIŞ

Yarışmacılardan Biricik Kırbay, Tayfun Arslan'ın edep sınırlarını aşan tavrına 'haddinizi aşıyorsunuz' diyerek müdahale edince akıllara zarar olay patlak verdi. Tayfun Arslan, annesi yaşındaki Biricik Kırbay'a 'Bayan çok bilmiş yine konuştu' diyerek şok bir karşılık verdi.

Biricik Kırbay bu karşılıkla şaşkına dönerek Tayfun Arslan'a "Sen annene çok bilmiş diyor musun?" diye ince bir serzenişte bulundu. Bu sözü olmadık yerlere çeken Tayfun Arslan bir anda bağırmaya başladı.

Kadın yarışmacıya karşı parmağını sallayıp masayı yumruklamaya başlayan Tayfun Arslan, "Haddini bileceksin" diyerek bağırdı. Bu sırada ev sahibi araya girip 'Tayfun susar mısın?' deyince işi daha da abartan Tayfun Arslan, "Siz de benim annemle ilgili yorum yapamazsınız.' diye akıl almaz çıkışını sürdürdü.

MUTFAKTA TEPSİYİ FIRLATTI

Tayfun Arslan bağırmalarına devam edip "Kim oluyor da benim anneme laf söylüyor ya... Kimse benim annem hakkında konuşamaz" diyerek masayı yumruklayıp terk etti. Mutfağa giden Tayfun Arslan aşırı davranışlarını orada da sürdürdü. Ev sahibinin eşyalarını fırlatan Tayfun Arslan, kameralara oynamak adına fazlasıyla rencide ediciydi.

Tayfun Arslan'ın parmak sallayıp üstüne yürüdüğü Biricik Hanım gözyaşlarına boğuldu ve bir süre kendini toparlamaya çalıştı. Yerini değiştiren Biricik Hanım, 'annesine karşı hiçbir şey söylemedim. Neden böyle tepki verdi anlamadım. Elim ayağım buz gibi" dedi.

 

ERKEK YARIŞMACIYI BİLE AĞLATTI

Tayfun Arslan'ın edepsiz davranışlarınıyla sadece kadın yarışmacıları değil erkekleri de ağlattı. Kebapçı olan Necmettin Demir, Tayfun Arslan'ın saygısız tavırları sebebiyle gözyaşlarına boğuldu. Necmettin Demir, "Benim 2 çocuğum bunları izleyecek. Biricik hanımın çocukları izleyecek. Olanlar çok zoruma gitti' diyerek ağladı.

BİRAZ EDEP

Onur Büyüktopçu bir çok kez araya girip Tayfun Arslan'ın 'haddini aştığını' belirtse de onu frenlemekte zorlandı. Her sözü bahane edip kameralara oynayan Tayfun Arslan mutfakta tepsi fırlatınca ünlü sunucuyu da kızdırdı. Sesini yükseltmek zorunda kalan Onur Büyüktopçu, 'biraz edep o kadar da değil' diyerek yarışmacıyı azarladı.

Onur Büyüktopçu 'ne demek masayı yumruklamalar, ne demek yerlere tepsi atmalar' diyerek Tayfun Arslan'a ayar çekerken yarışmacı hala haklı olduğunu iddia etti. Tayfun Arslan, "Benim sesim yükseldi çünkü benim annemden söz etti. Hiçbir şekilde anne kelimesini ağzına alamaz. Bir anlık sinirle masadan kalktım. Evet sonra öğrendim yanlış anlamışım. Ben saygısız olduğumu düşünmüyorum" dedi. 

YORUMLAR
  Sevgililer Günü'nde atılmış en komik tweetler
Sevgililer Günü'nde atılmış en komik tweetler