A24.com.tr » eğitim » e okul neden açılmıyor? e okula neden girilmiyor 2019 son dakika

e okul neden açılmıyor? e okula neden girilmiyor 2019 son dakika

e okul neden açılmıyor? e okula neden girilmiyor 2019 son dakika

Yüz binlerce veli ve öğrenci, bu sabah e-okul sistemine giriş yapmak istedi ancak sisteme giremedi. Peki e okul neden açılmıyor? e okula neden girilmiyor?

E-Okul VBS sistemine giriş yapmak için ilk olarak Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı "https://eokul.meb.gov.tr/" adresine giriş sağladıktan sonra ise sağ tarafta yer alan "Veli Bilgilendirme Sistemi" başlığı altındaki istenen bilgileri doldurmak gerekmektedir.

Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden öğrencinin sınav sonuçları, sınav günleri, Devamsızlık durumu, ödev ve etkinlik durumu gibi pek çok bilgi de sorgulanabilir.

E okul Veli Bigilendirme Sistemi girişi veliler tarafından araştırılıyor. E okul VBS giriş ekranı yoğun ilgi görüyor.

E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı her yıl eğitim-öğretim takvimini yayınlıyor. Bu takvime göre okulların tatil tarihleri belli oluyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan takvime göre 2018-2019 eğitim öğretim yılı 14 Haziran'da sona erdi.

e-OKUL NEDEN AÇILMIYOR?

Yaşanan yoğunluk nedeniyle öğrenciler ve veliler e-okul sistemine girmekte zaman zaman sıkıntı çekiyor.

E-OKUL GİRİŞ SAYFASI (TIKLAYINIZ)

İLGİLİ HABER meb.gov.tr LGS tercih sonuçları 2019 | LGS tercih sonuçları sorgulama | LGS tercih sonuçları e okul vbs meb.gov.tr LGS tercih sonuçları 2019 | LGS tercih sonuçları sorgulama | LGS tercih sonuçları e okul vbs

YORUMLAR
  Kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden test
Kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden test