A24.com.tr » yaşam » Dünya evine girecekken cezaevine girdi

Dünya evine girecekken cezaevine girdi

Dünya evine girecekken cezaevine girdi

Bursa'da uyuşturucu ticareti yapmak gibi pek çok suçlan kesinleşmiş hapis cezası bulunan damat, düğün konvoyunda yakalanarak cezaevine gönderildi.

Bursa'da gerçekleşen bir düğün, damadın cezaevine girmesiyle sonuçlandı. Hakkında pek çok suçlan kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz, düğün konvoyu sırasında polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

Bursa’da çok sayıda suçtan hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz, kınası için gelini almaya giderken aracı polis tarafından durduruldu. Düğünü olduğunu söyleyen damat hakkında kesinleşmiş cezası bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Kına için toplanan davetliler gelinle birlikte adliyeye akın etti.

KESİNLEŞMİŞ HAPSİ BULUNUYOR

Gözaltına alınan Yavuz’a daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında işlem yapıldığı, bu suçla ilgili açılan soruşturma kapsamında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapsi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan damat emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

HAKİMDEN DÜĞÜN İÇİN İZİN İSTEDİ

Hakim karşısına çıkan damat, düğün yapacağını ve kına için girdiği konvoydan alındığını ifade ederek düğününü yapmak için izin istedi. Yavuz'un bu isteğini reddeden hakim sanığın cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Çıkışta ailesi ile vedalaşan damat gözyaşları içerisinde geline sarıldı. Cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarılan damat Yavuz, çıkışta gazetecilere “Hiçbir şey yarım kalmadı. Her şey 10 gün sonra kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Yavuz’un cezaevine götürülmesinin ardından davetliler ve gelin adliyeden ayrıldı. 

YORUMLAR
  Bir zamanlar İstanbul (Eski İstanbul fotoğrafları)
Bir zamanlar İstanbul (Eski İstanbul fotoğrafları)