A24.com.tr » politika » Dolar 6 TL'ye dayandı Erdoğan'dan açıklama geldi

Dolar 6 TL'ye dayandı Erdoğan'dan açıklama geldi

Dolar 6 TL'ye dayandı Erdoğan'dan açıklama geldi

Dolar kurunda bugün yaşanan rekor artışın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk açıklama geldi. Bayburt'ta konuşan Erdoğan, "Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz." dedi.

Bu sabah saatlerinde 6 TL'nin üzerine çıkan dolar piyasaları altüst ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburt'ta konuştu. Cuma namazı çıkışı kısa bir açıklama yapan Erdoğan, "Ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz" dedi.

MÜZEYİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Baksı Müzesi'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Bayburt'ta Baksı Müzesi'ni ziyaret ederek müzenin kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan'dan bilgi aldı.

'BAYBURT' BULUŞMASINA KATILACAK

Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı eşlik etti. Başkan Erdoğan, buraya gelişinde bir çocukla yakından ilgilendi. Erdoğan, Bayburt'ta Cumhuriyet Caddesi'nde gerçekleşecek 'Bayburt Buluşması'na katılacak.

"ONLARIN DOLARLARI VARSA..."

Başkan Erdoğan, dün gece yarısı memleketi Rize'de yaptığı konuşmada da "Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allah'ımız var" yorumunu yapmıştı.

YORUMLAR
  Değeri bilinmeyen 15 icat
Değeri bilinmeyen 15 icat