A24.com.tr » magazin » Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Çiftlik Bank'ın danışmanı çıktı

Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Çiftlik Bank'ın danışmanı çıktı

Diriliş Ertuğrul'un yıldızı Çiftlik Bank'ın danışmanı çıktı

Son dönemin en büyük dolandırıcılığına imza atan Çiftlik Bank'ın danışmanı olarak görev alan ünlü oyuncunun Diriliş Ertuğrul'da da rol aldığı ortaya çıktı. Mehmet Çevik Diriliş'te Deli Demir'i oynamış

Çiftlik Bank dolandırıcılığı son günler en çok konuşulan konusu. Yaklaşık 500 bin kişiyi dolandırarak ortadan kaybolan Çiftlik Bank'ın medya yüzü olarak görev alan oyuncu Mehmet Çevik'in TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'da rol aldığı ortaya çıktı.

ŞİRKET SESSİZ SEDASIZ BOŞALTILDI

Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan ve aylardır gündemde olan, haklarında bir dizi suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi.

MEHMET ÇEVİK BASIN DANIŞMANIYMIŞ

Bu dolandırıcıların yanında bir de tanıdık bir yüz vardı.O yüz Mehmet Çevik'ten başkası değildi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın medya ve iletişim danışmanıydı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA OYNAMIŞTI

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın hem 14 Aralık'ta İnegöl'de hem de dün Konya Tuzlukcu'da temelini attığı tesislerde kürsüye çıkarak şirketin hedefleri ve mevcut durumu ile ilgili açıklamalar yapıp, Çiftlik Bank'ı savunmuştu.

DİZİDE SAADET ZİNCİRİNİ ÇÖKERTMİŞTİ

İşin komik yanı ise; Mehmet Çevik Lise Devriyesi dizisinde polisti ve dizideki görevi saadet zinciri yapan çeteyi oğluyla çökertmesiyle sona ermişti. 

YORUMLAR
  Vahşi yaşamın gülümseten yüzü
Vahşi yaşamın gülümseten yüzü

İlginizi çekebilecek diğer haberler