A24.com.tr » medya » Diriliş Ertuğrul 127. bölüm fragmanı | Diriliş Ertuğrul 126 son bölüm tekrarı full hd izle

Diriliş Ertuğrul 127. bölüm fragmanı | Diriliş Ertuğrul 126 son bölüm tekrarı full hd izle

Diriliş Ertuğrul 127. bölüm fragmanı | Diriliş Ertuğrul 126 son bölüm tekrarı full hd izle

TRT 1'in reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul 126. bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Peki 126. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 126. bölüm tekrarı nereden izlenir?

Çarşamba akşamlarının büyük ilgi gören tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul, yine büyük heyecana sahne oldu. Dizi 5 Aralık akşamı 126. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 127. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son bölümde; Gündüz için işler daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Konya'da yargılanması isteniyor. Ertuğrul masum olduğuna emin olduğu oğlunun arkasında sonuna kadar duruyor. Ani kararları nedeniyle başını sürekli derde sokan Gündüz bu sefer yaptığı ile kardeşlerini de şaşırtıyor. Ve Ertuğrul sonunda Gündüz'ü buluyor.

Dragos’un kışkırtmaları ve kurduğu tuzaklarla Gündüz’ü hedef alan İlbilge hata yapmaya devam ediyor. Ertuğrul adalet terazisi şaşmayacaksa oğlunu teslim edeceğini söylüyor. Ancak art arda yaşananlar Gündüz için durumu daha da kötüleştiriyor. Teslim olmazsa gıyabında karar verilir, infazı bile istenebilir. Ertuğrul’un Gündüz’ün yerini öğrenmesiyle endişesi biraz daha artıyor. Ama oğluna da kimsenin zarar vermesine izin vermiyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 127. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz TRT1 tarafından yayınlanmadı.

 DİRİLİŞ SON BÖLÜM TEKRARI İZLE (TIKLAYINIZ)

YORUMLAR
  Nusret şovunu bu sefer Dr. Mehmet Öz'ün programında yaptı
Nusret şovunu bu sefer Dr. Mehmet Öz'ün programında yaptı