A24.com.tr » teknoloji » Digital Planet iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek

Digital Planet iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek

Digital Planet iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütecek

Yeni nesil özel entegratör Digital Planet, PURPOSE ajansı Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

E-Dönüşüm sektöründe ​Türkiye'nin öncü şirketlerinden Digital Planet, kendi dönüşüm sürecinin iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli'ye emanet etti.
 
Sürdürülebilir bir gezegenin gelecek nesiller için öneminin farkında olan şirket, “Sürdürülebilir Dijital Dünya” anlayışıyla kurumların çevresel etkilerini azaltmak amacıyla çözümler üretiyor.

2000 yılında İstanbul'da kurulan Digital Planet; 400'ün üzerinde ERP, muhasebe ve insan kaynakları uygulamaları ile tam entegre olarak sektörel çözümlerini Kobilerden holdinglere uzanan farklı ölçekteki 30 bini aşkın müşterisine sunuyor.

Yıllık 1.4 milyar e-Belge işleyen Digital Planet, bugüne kadar sakladığı 7.9 milyar e-Belge ile Türkiye'nin en büyük ve Avrupa'nın ilk 3'ünde yer alan e-Fatura platformu konumunda yer alıyor.

İlk yüksek sıkıştırmalı dijital doküman arşiv teknolojisini Türkiye'ye getiren, e-Fatura konseptini Türkiye'de ilk kez Türk Telekom ile birlikte uygulamaya geçiren, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Makbuz ve e-Mutabakat gibi rutin evrakların yanı sıra çeşitli sektörel ihtiyaçlara çözüm geliştiren Digital Planet, Müşteri İletişim Yönetimi (CCM) uygulamalarıyla firmalara kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetleri teknolojik kanallar üzerinden sunma imkânı sağlıyor.

YORUMLAR
  Dünyanın en tuhaf ölümleri ve intiharları!
Dünyanın en tuhaf ölümleri ve intiharları!