A24.com.tr » politika » Devlet Bahçeli hasta mı?

Devlet Bahçeli hasta mı?

Devlet Bahçeli hasta mı?

Geçen günlerde hastaneye kaldırılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında çıkan haberlerin ardından Devlet Bahçeli öldü mü, hastalığı nedir, sağlık durumu nasıl? soruları gündeme geldi.

2019'un sonbaharında hastaneye kaldırılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 22 gün sonra partisinin genel merkezine geldi. Genel merkezdeki görüntüsüyle yorgun ve bitkin gözüken Bahçeli ile ilgili birçok soru işareti gündeme geldi. Daha önce ortaya atılan  Devlet Bahçeli öldü mü? iddialarının ardından vatandaşlar, şimdi de Devlet Bahçeli'nin hastalığı nedir, sağlık durumu nasıl? sorularını sormaya başladı. Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğu söylenirken, gazeteci Sabahattin Önkibar'ın yazısında ortaya attığı iddilar gündeme geldi. 

Sabahattin Önkibar'ın konuyla ilgili yazısının ilgili bölümü şöyle:

"35 yıldır bu tür haberlere imza atan Ankara gazetecisi olarak MHP’lilerin “Bahçeli hasta” haberlerine gösterdiği alınganlık ve tepkiyi anlamak mümkün değil.

İnsani bir hal olan hastalığı zaaf görüp saklamak akıl alacak şey değil!

En vahimi MHP’lilerin bilinen tepki ve ceberrutlukları sebebiyle gazeteciler Bahçeli ile alakalı değil hasta olduğu haberi, hiç bir konuda kalem oynatamıyor.

Oysa Ankara’da siyaseti yakından izleyen herkes biliyor, Devlet Bahçeli hasta yani ciddi rahatsızlıkları var.

HASTALIĞI SOĞUK ALGINLIĞI DEĞİL

Hayır hastalığı soğuk algınlığı değil zira öyle olsa Bahçeli hastane hastane gezip farklı doktorların fikrine müracaat etmez, dahası çok önemsediği TBMM’nin açılışında mutlaka Meclis’de olurdu.

Onu muayene eden doktorlardan birinden sızan bilgiye göre Bahçeli’nin sorunu kalp ve bazı organ yetmezlikleri.

Bu vesile ile kendilerine sağlık dileklerimizi iletelim ve kulis fısıltılarına geçelim.

Evet iddialara göre Devlet Bahçeli hastalık sebebiyle bu aralar ikilem içinde yani çekilme ve çekilmeme noktasında imiş!"

YORUMLAR
  Spora gitmeden önce ne yemek lazım?
Spora gitmeden önce ne yemek lazım?