A24.com.tr » magazin » Damat adayı Uğur Doğan kimdir, kaç yaşında, neden intihar etti, öldü mü?

Damat adayı Uğur Doğan kimdir, kaç yaşında, neden intihar etti, öldü mü?

Damat adayı Uğur Doğan kimdir, kaç yaşında, neden intihar etti, öldü mü?

Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç programıyla tanınan damat adayı Uğur Doğan kimdir, kaç yaşında, neden intihar etti, öldü mü?

Gelen şikayetler üzerine toplumun ahlakını bozduğu iddia edilen ve 2 yıl önce yayından kaldırılan evlendirme programları hala magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç programıyla tanınan ve program yayından kaldırıldıktan sonra normal hayatına dönen damat adayı 25 yaşındaki Uğur Doğan'ın intihar ettiği iddia edildi. 

Instagram hesabından bir video yayınlayan ünlü damat adayı, "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın" notunu düştü. Sevenleri ve takipçileri Doğan'ın bu paylaşımına yorum yağdırdı.

TAKİPÇİLERİ ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER

Doğan'ın saatler öncesinde yaptığı veda videosunun altına yapılan yorumlarda, takipçileri hastaneyi aradıklarını ve kalbinin durması sonucu genç adamın öldüğünü söylediler.

 

 

YORUMLAR
  İstanbullu Gelin dizisinde Defne Samyeli’nin etek şovunu gördünüz mü?
İstanbullu Gelin dizisinde Defne Samyeli’nin etek şovunu gördünüz mü?