A24.com.tr » ajanda » Ceren Bektaş Atuk kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? Ceren Bektaş Atuk'un eşi kimdir?

Ceren Bektaş Atuk kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? Ceren Bektaş Atuk'un eşi kimdir?

Ceren Bektaş Atuk kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? Ceren Bektaş Atuk'un eşi kimdir?

Habertürk'ün ana haberini sunan Ceren Bektaş Atuk izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Ceren Bektaş Atuk kimdir, nereli, kaç yaşında, evli mi? Ceren Bektaş Atuk'un eşi kimdir?

Habertürk ekranlarında hafta için Ana Haberi sunan başarılı sunucu Ceren Bektaş Atuk izleyiciler tarafından çok sık merak ediliyor. 18 yaşında stajyer olarak başladığı televizyonculuk kariyerinde birçok kanalda çalışan Ceren Bektaş Atuk'un biyografisini sizin için derledik.  

CEREN BEKTAŞ ATUK KİMDİR?

Ceren Bektaş, 7 Mart 1980 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi'nin Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde Paleoantroploji bölümünden mezun olmuştur.

Üniversitede okuduğu Paleoantroloji bölümüyle ilgili gelecek sıkıntıları olduğu düşünen Ceren Bektaş, 18 yaşlarında TV8 de staj yapmaya başladı. Staj sırasında program asistanlığı, montaj, muhabirlik ve seslendirme işleri yaptı. 2 sene boyunca stajını sürdürdü ve bir yandan da eski TRT spikeri İsmet Bayhan'dan özel diksiyon dersleri aldı.

Ceren Bektaş, Ankara Dialog Anlatım ve İletişim merkezinde Ecder Akışık, Jülide Gülizar, Rahmi Aygün, Aytaç Kardüz, Murat Atak, Cemile Kutgün, Mesut Ertugay eğitim kadrosundan etkili konuşma, spikerlik sunuculuk dersleri almıştır.

Sonrasında özel bir görüntüleme merkezinde, halkla ilişkiler müdürlüğü yaptı. Tiyatro sanatçısı Mehmet Çepiç’in sunduğu, TRT 1’de yayınlanan çocuk programı “Yaz Oyunları”nda yardımcı sunuculuk yaptı.

2004 yılında profesyonel olarak KANAL B’de meslek hayatına başladı. KANAL B’de Ana Haber, Öğle Haber Kuşağı (5 buçuk saatlik canlı yayın), Sabah Haberleri, Gece Bülteni sundu. Ceren Bektaş 2007 yılında kuruluş aşamasında da yer aldığı ATA TV’ye transfer oldu. İki yıl sonra ATA TV iflas edip kapanınca Halk Tv’de çalışmaya başladı. 

2009 yılında Halk TV'den de ayrılarak İpek Medya Grubuna geçmiş ve Kanal Türk'ün kanalı olan Bugün TV'de "Bugün Hafta Sonu" isimli programı sunmuştur.

2010 yılında Bugün Tv’de Cumartesi-Pazar günleri 9-13.00 saatleri arası yayınlanan 4 saatlik canlı yayın maratonu “BUGÜN HAFTA SONU” programını hazırlayıp sundu.

Kanal B’de yer alan Hariciye Kliniği, Ata TV’de yer alan Gün izi, Halk Tv’de yer alan diplomaside görünüm, Bugün Tv’de yer alan Bugün Haftasonu ve Son Durak gibi birçok kanalın programlarında başarıyla sunuculuk görevini üstlenmiştir. Ceren Bektaş, 2008 yılında Korhan Gür ile evlenmiş ve bir süre sonra boşanmıştır.

2016 yılında Habertürk kanalına geçiş yaptı. Habertürk televizyon kanalında, Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri arasında yayınlanan Gün Başlıyor isimli günlük bir programın sunuculuğunu yaptı. Ayrıca www.kadinmedya.com’da yazılarını yayınlamaktadır.

Ceren Bektaş, İngilizcenin yanısıra, başlangıç seviyesinde İspanyolca biliyor.

İngilizcenin yanısıra, başlangıç seviyesinde İspanyolca biliyor.

Haber dışında ayrıca, paramotorla uçma, poligonda atış, çarptınız,köpekbalıklarıyla yüzme, dalış, at binme, dans gibi deneyimlerimlerini izleyicilerle paylaştığı adrenalin dolu programlar da hazırlayıp sunan Ceren Bektaş, sektöre genç profesyoneller yetişmesi adına birçok eğitim kuruluşu ve diksiyon kurslarındaspikerlik ve sunuculuk eğitimi verdi.

Ceren Bektaş, 7 Ocak 2019 tarihinde iş adamı Gökçe Atuk ile evlendi.

GÖKÇE ATUK KİMDİR?

Tiffany ve Damas’ın Türkiye temsilcisi Dilek Ertek’in oğlu Gökçe Atuk hızlı bir hayatı var. Altı yıllık eşi Merve Arkon'dan tek celsede boşanan oğlu Gökçe Atuk, arayı açmadan, bir yıl sonra Vivien Harika Deniz ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Gökçe ile Vivien, anne-baba olmak için de ellerini çabuk tutmuşlar. Vivien, geçen hafta nur topu gibi bir erkek dünyaya getirmiş. Atuk çifti, oğullarına Kerem Roni ismini vermiş. İlk evliliğinden Lara adında bir kızı olan Gökçe, şimdi de erkek babası oldu. 

YORUMLAR
  Apple'ı Apple yapan adam Steve Jobs 63 yaşında! İşte geçmişten bu güne Steve Jobs
Apple'ı Apple yapan adam Steve Jobs 63 yaşında! İşte geçmişten bu güne Steve Jobs