A24.com.tr » magazin » caner karaloğlu eşi kim | caner karaloğlu kimdir ne iş yapar Tuba Ünsal'ın sevgilisi mi?

caner karaloğlu eşi kim | caner karaloğlu kimdir ne iş yapar Tuba Ünsal'ın sevgilisi mi?

caner karaloğlu eşi kim | caner karaloğlu kimdir ne iş yapar Tuba Ünsal'ın sevgilisi mi?

Bir süredir Tuba Ünsal'la aşk yaşayan evli ve bir çocuk babası Caner Karaloğlu'nun kim olduğu araştırılan konular arasında.

 Karaloğlu ile eşi model Elisabeth Mas'ın ihanet iddiaları sebebiyle boşanacaklarına yönelik yağılan haberler sonucunda Karaloğlu'nun kim olduğu araştırılmaya başlandı. Ayrıntılar haberimizde...

Tuba Ünsal ile yasak aşkı ortaya çıkan Caner Karaloğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı olan model Elisabeth Mas ile Türk eşi Caner Karaloğlu boşanıyor. Ayrılığın sebebi ise Karaloğlu’nun eşine ihanet etmesi olarak belirtiliyor. Yapılan haberler sonucundan Caner Karaloğlu'nun kim olduğu merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Caner Karaloğlu kimdir? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Manken Tuba Ünsal ve yasak aşk yaşadığı evli işi insanı Caner Karaloğlu'nun ilişkisi kısa bir süre önce belgelenmişti. Ünsal'ın gelen eleştiriler üzerine yaptığı açıklama ise daha büyük bir tepki toplamasını sağladı.

KAÇAMAK YAPARKEN YAKALANDILAR

Tuba Ünsal, evli iş adamı Caner Karaloğlu ile kaçamak yaparken yakalandı.

"ONUN DA HAYATINDA BİRİ VAR"

Önce kaçmaya çalışan Ünsal, sonra işi pişkinliğe vurup "Caner'in eşinin hayatında da biri var" dedi. Ünsal'ın bu açıklaması tepkiyle karşılandı.

BEBEKLERİ VAR

Tuba Ünsal'ın yasak aşk yaşadığı iş adamı Caner Karaloğlu, İspanyol model Elisabeth Mas ile evli. Üstelik çiftin küçük bir bebekleri var.

TUBA ÜNSAL’IN SEVGİLİSİ CANER KARALOĞLU KİM, EVLİ Mİ?

Tuba Ünsal’ın sevgilisi Caner Karaloğlu model Elisabeth Mas ile evli. Model Elisabeth Mas ile evli olan Caner Karaloğlu, boşanma aşamasında olduklarını açıklamıştı. Mas'ın, ihanet söylentileri için "Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır" demişti.

TUBA ÜNSAL KİMDİR?

Tuba Ünsal, 7 Aralık 1981 tarihinde Denizli'de doğmuştur. Annesi el sanatları öğretmeni, babası asker. Malatya'da yaşayan Ebru adında evli bir ablası var. İlkokulu Vize, Kırklareli'de okudu, ortaokulu Şanlıurfa'da okudu. Liseye ise İzmir'de başlayıp bitirdi. Lisedeyken voleybol takımında ve tiyatro kulübündeydi. Üniversiteye Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nde başladı. Birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamladı.

1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Ardından profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Sonra Fransa'ya gitti. Birkaç ay burada'Kartal Sanat Tiyatrosu'na girdi. Ve burada 'Rıfat Ilgaz Sahnesi'nde oyunculuk yaptı.
Los Angeles'ta Stella Eller akademide oyunculuk eğitimi aldı.

Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. 2003 yılında Yılmaz Erdoğan'ın çektiği "Vizontele Tuuba" filminde oynadı.

Oynadığı Tiyato oyunları:
- Romeo ve Juliet,
- Bir Yaz Gecesi Rüyası,
- Vatan, Millet, Sakarya...

Filmleri :
2013 - Bebek İşi
2013 - Öyle Bir Geçer Zaman ki
2012 - Beni Unutma
2011 - Tövbeler Tövbesi
2010 - Çakallarla Dans
2009 - Türkler Çıldırmış Olmalı
2009 - Bu Kalp Seni Unutur Mu?
2009 - Şaşırtmalı
2008 - Çocuk
2008 - Plajda
2007 - Küçük Hanım Kar Tanesi
2007 - Yemin
2007 - Çılgın Dersane
2006 - Küçük Hanımefendinin Şoförü
2006 - Küçük Hanımefendi
2005 - Yeniden Çalıkuşu
2005 - Seni Çok Özledim (dizi)
2004 - Hızlı Adımlar
2004 - Ruhun Duymaz
2003 - Vizontele Tuuba
2002 - Mumya Firarda
2002 - Kolay Para
2002 - Karaoğlan
2001 - Savunma
2000 - Kırık Kalpler
1999 - Kurt Kapanı
1999 - Kıvılcım
1998 - Ayşecik
1997 - Ruhsar
1996 - 2000 - Kara Melek
1996 - 2003 - Ayşecik

YORUMLAR
  Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin
Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin