A24.com.tr » magazin » Çağla Şıkel'den kötü haber! Vücudunu kaplamış!

Çağla Şıkel'den kötü haber! Vücudunu kaplamış!

Çağla Şıkel'den kötü haber! Vücudunu kaplamış!

Model Çağla Şıkel rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Şıkel'in sağlık durumuyla ilgili konuşan ablası Berna Şıkel, "Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Yatarak tedavisi devam ediyor" dedi.

Ani bir rahatsızlık geçiren Çağla Şıkel hastaneye kaldırıldı. Şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye gittiği öğrenilen Şıkel'in hastalığını çocuklarından bile gizlediği öğrenildi.

"Çağla İle Yeni Bir Gün" programını sunan Çağla Şıkel'in bir hafta rapor aldığı ortaya çıktı. Canlı yayına çıkamayan ünlü sunucunun sağlık sorunları nedeniyle apar topar Nişantaşı'ndaki bir hastaneye yattığı öğrenildi. Şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye gittiği öğrenilen Şıkel'in tedavisi sürüyor.

"ENFEKSİYON KAPMIŞ VE VÜCUDUNU KAPLAMIŞ"

Çağla Şıkel'in ablası Berna Şıkel, kardeşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Şıkel, "Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik. Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor" dedi.

YORUMLAR
  FBI katil ve sapıkların en çok hangi burçtan çıktığını açıkladı
FBI katil ve sapıkların en çok hangi burçtan çıktığını açıkladı