A24.com.tr » gündem » Bursa'da bir kadın eşi tarafından silahla vuruldu

Bursa'da bir kadın eşi tarafından silahla vuruldu

Bursa'da bir kadın eşi tarafından silahla vuruldu

Türkiye 10 yaşındaki kızının yanında katledilen Emine Bulut'u konuşuken, Bursa'da bir kadın eşi tarafından silahla vuruldu. Saldırıya uğrayan kadının hayati tehlikesi bulunmuyor.

Emine Bulut cinayetinin ardından Bursa'da, 10 gün önce cezaevinden tahliye olan Esengül T. (45), evde tartıştığı eşi Serdar T., tarafından tabanca ile vuruldu. Esengül T., ayaklarına isabet eden 2 mermi ile yaralanırken, polis kaçan eşinin yakalanması için çalışma başlattı.

Olay Hacıseyfettin Mahallesi Topraklı Sokak'taki apartmanda meydana geldi. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan girdiği cezaevinden 10 gün önce tahliye olduğu öğrenilen Esengül T. ile eşi Serdar T. arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı.

KURŞUN YAĞDIRDI

Evde kimsenin olmadığı bir sırada maydana gelen tartışma sırasında iddiaya göre belinden tabancasını çıkaran Serdar T., eşine kurşun yağdırdı. Esengül T. kanlar içerisinde yere yığılırken, şüpheli Serdar T. ise olay yerinden kaçtı. Silahla sesleri üzerine apartmanda oturanlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNMUYOR

Olay yarine gelen sağlık ekibinin ilk müdahaleyi yaptığı Esengül T., ambulansla Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan ve ayaklarına iki merminin isabet ettiği belirlenen Esengül T.'nin hayati tehlikesinin bulunmuyor.

Polis, olay yerinden kaçan Serdar T.'nin yakalanması için çalışma başlattı. 

YORUMLAR
   23 Ocak KHK ihraç edilen memurların listesi
 23 Ocak KHK ihraç edilen memurların listesi