A24.com.tr » dizi haber » Black Panther 2 ne zaman çıkacak?

Black Panther 2 ne zaman çıkacak?

Black Panther 2 ne zaman çıkacak?

Marvel sevilen karakterlerinden Black Panther'in 2. solo filminin ne zaman çıkacağı merak konusu olurken yapılan çıklamayla tarih belli oldu. Black Panther 2 ne zaman çıkacak?

Marvel ve çizgi roman hayranları, Avengers End Game sonrası bir çok filmi beklemeye başladı. Bunlardan bir kısmının çık tarihi belliyken bir çoğunun resmi tarihi açıklanmadı. İlk filmi ve Avengers filmlerinde aldığı rollerle ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Black Panther karakterinin ise 2. solo filminin geleceğini biliyoruz. Ama yakın zamanda filmin yayın tarihi ile açıklama yapmayan Marvel, ilk defa net bir tarih verdi.

Walt Disney'in resmi hayran kulübü D23'ün ismini taşıyan ve 2 yıldır D23 Expo adıyla sinemanın önemli isimlerine ev sahipliği yapan fuardan bu yıl oldukça önemli duyurular gelmeye devam ediyor. The Mandalorian, Falcon & Winter Soldier gibi önemli yapımlardan detayların duyurulduğu fuarda Marvel, Black Panther 2 için en önemli tarihi açıkladı.

Black Panther 6 Mayıs 2020'de

2022 yılı içinde 6 Mayıs tarihini işaret eden Kevin Feige, hayranların beklediği kalitede bir filmle geleceklerini belirtti. Son yapımlara bakıldığında büyük kitlelere ulaşan Marvel'ın durmaya niyeti yok gibi görünüyor. Stüdyonun yeni yapımları, hayranlar tarafından da merakla bekleniyor.

Yaklaşmakta olan devam filmlerinin de Disney+ dizileriyle etkileşim içinde olacağı düşünüldüğünde, bizleri oldukça heyecanlı günler bekliyor diyebiliriz. Marvel karakterleri için yeni dönemin nelere gebe olduğunu da önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.  

YORUMLAR
  Bitcoin altcoin'lerde pump and dump ile manipülasyon (Kripto para piyasasında dolandırıcılık)
Bitcoin altcoin'lerde pump and dump ile manipülasyon (Kripto para piyasasında dolandırıcılık)